26.09.2019

Spordipäev

 

1 klassid / SPORDIPÄEV Kooli ruumides 

Kogunemispunkt: Kooli garderoobis.

Esimene tund klassis.

Sportlikud töötoad kell 10.30-13.00.

Sportlikud töötoad:

  • Tants / Aulas

  • Teatevõistlused / Kooli koridoris

  • Võimlas / Korvpall

  • Sportmängud

Kogupäevakool kell 13.30- 14.30

  • UJUMINE IV (õp.Riina R.)

  • MAJANDUS (õp.Karmen)

  • RAHVATANTS (õp.Marii)

  • TANTSULINE VÕ. (õp.Nele)

Söömine kell 14.35-15.00

Tegevused õues kell 15.00-16.30 

 

2.-5. Klassid /  A Le Coq arena külastus

  1. Klassijuhatajad või klassijuhataja asendajad kogunevad orienteeruvalt 30 minutit varem vastavate klassidega Pelgulinna Gümnaasiumis, et liikuda A Le Coq arenale.

  2. Asendus klassijuhatajate nimekirja leiad siit (Õpilaste nimekirja ja lisainfo korral pöörduda klassijuhataja poole).

  3. Kogunemispunkt: A Le Coq arena 4. Värava juures (asukoha kaardilt leiad siit!)

  4. A Le Coq arenal toimub ringkäik jalgpallistaadioni ruumides ja jalgpalli mängimine staadionil.

  5. Staadionil võtab teid vastu õpetaja Riina Noole, kes oskab klasse edasi suunata.

  6. Riietus sportlik ja välitingimustele vastav.

  7. Pärast ringkäiku ja jalgpalli mängimist A Le Coq arenal liigub klassijuhataja või klassijuhataja asendaja koos klassidega tagasi Pelgulinna Gümnaasiumisse sööma.

Graafik, mille alusel peavad olema klassid koos klassijuhatajatega jõudnud kooli juurest A Le Coq arena kogunemispunkti ja tagasi kooli sööma.

  • Kell 9.00 / 2. Klassid          Söömine PG-s kell 10.45

  • Kell 10.15 / 3. Klassid         Söömine PG-s kell 12.00

  • Kell 11.30 / 4. Klassid          Söömine PG-s kell 13.15

  • Kell 12.45 / 5. Klassid         Söömine PG-s kell 14.30        

6.-12. klassid / Stroomi ranna orienteerumine 

  1. Kogunemispunkt: Stroomi rannamaja.

  2. Stroomi rannas toimub orienteerumine.

  3. Riietus sportlik ja välitingimustele vastav.

  4. Õpilased tuleb eelnevalt jagada klassijuhataja poolt kolmesteks grupiks.

  5. Õpilased saavad kolme peale kaardi, mille alusel liiguvad nad starti ning lastakse orienteerumisrajale.

  6. Õpetajad saavad samuti kolmestes gruppides rada läbida.

  7. Sellel päeval antud klassidele söömist ei toimu!

 

Graafik, mille alusel peavad olema klassid kogunemispunktis, kus klassijuhatajad kontrollivad õpilaste kohalolekut

  • Kell 10.00 6. Klassid 

  • Kell 10.30 7. klassid

  • Kell 11.00 8. Klassid +Õpetajate start

  • Kell 11.30 9. klassid

  • Kell 12.00 10.-11. klassid

  • Kell 12.30 12. Klassid