01.09.2020

Tarkusepäev Pelgulinna Gümnaasiumis

1. septembril algas traditsiooniliselt koolides õppetöö. Pelgulinna Gümnaasium tähistas teadmistepäeva kahe aktusega kooli sisehoovis.

Esmalt toimus 2.-11. klasside aktus, kus direktor Tõnu Piibur tervitas õpilasi ning andis juhtnööre ja soovitusi, kuidas turvaliselt antud kooliaastal tegutseda tuleks. Lisaks oli külas ka Pelgulinna Gümnaasiumi majahaldaja Vivatex Holding OÜ esindaja Priit Põld, kes andis üle kingituse kogu kooliperele. Loomulikult ei puudunud aktuselt ka muusikaline osa, kus astusid üles kitarriringi õpetaja ja 11. klassi õpilane, kes esitasid traditsioonilise popurrii selle suve kõige tuntumatest muusikapaladest.

Teine aktus toimus 1. ja 12. klassidele, kus 12. klasside õpilased tervitasid 1. klassi õpilasi ning tõid nad ka traditsiooniliselt aktusele. Aktuse avas emotsionaalse pöördumisega Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid, millele järgnes abiturientide näidend dinosauruse ja põrsatüdrukuga. Kõik 1. klasside õpilased said aplausi saatel oma esimesed aabitsad.

Ilusat kooliaasta algust!

IMG_7642.jpg

IMG_7600.jpg

 

Uudise rubriigid: