09.03.2021

Veebruarikuu klassijuhatajad

Meil on suur rõõm anda teada, et veebruarikuus valiti kuu klassijuhatajateks Dagne Press ja Imbi Hoop

Pelgulinna Gümnaasiumi veebruarikuu klassijuhatajateks valiti Dagne Press, kes on 6.C klassijuhataja ja Imbi Hoop, kes on 8.D klassijuhataja.
.
Veebruarikuu klassijuhatajat valides oli Pelgulinna Gümnaasiumi fookus sellel, kuidas kolleegid hindavad, märkavad ja tunnustavad klassijuhataja tegevust ehk kes on kolleegide meelest parimast parim klassijuhataja.
.
Õpetaja Dagne Pressi on kolleegid iseloomustanud alljärgnevalt: Dagne on särav ja rõõmsameelne; usin, tegus, sihikindel ja energiline; loominguline, kohusetundlik, kannatlik ja iseseisev; hooliv ja abivalmis.

6.c klassijuhataja Dagne Press on vastutustundlik, avatud ja uuendusmeelne. Ta on kindlasti pädev, valmis ka alati uut õppima ja end arendama. Dagne teeb tööd südamega ja suure pühendumusega. Tema tunnid on hästi läbimõeldud ja õpetavad praktilisi teadmisi ja oskusi. Ta on alati valmis tegema koostööd nii lapsevanemate, teiste spetsialistide kui ka kolleegidega, et õpilasi paremini toetada ning et õppimine veelgi mõtestatum ja tõhusam oleks. Koostöö Dagnega sujub alati kenasti, sest Dagne on töökas, kohusetundlik ja usaldusväärne. Ka kolleege on Dagne valmis oma hea nõu, teadmiste ja oskustega aitama. 

Ta on teinud kõvasti tööd klassiga, kus on mitmeid keerulisi isikuid. Ta hästi saanud hakkama klassi meie-tunde tekitamisega. Kolleegid näevad, kuidas ta tegutseb oma klassiga ja tal ei ole mitte kõige lihtsamad õpilased, aga see ei ole teda veel maha murdnud ja ta ikka rõõmsalt toimetab edasi nendega. Oma klassi käekäik, head suhted, õpilaste mured ja rõõmud on talle olulised, niisamuti ka ühiselt veedetud aeg. Ta tahab teada, kuidas neil läheb ja teeb omalt poolt kõik võimaliku, et õpilaste muresid lahendada ning õpilasi toetada. Hea näide selle kohta on õpilased, kes Dagnet usaldavad ja oma muresid ning rõõme temaga jagavad. Kindlasti on ta õpilastele igakülgselt eeskujuks. 

Õpetaja Dagne inspireerib oma tegevusega nii oma õpilasi kui ka kolleege!

Õpetaja Imbi Hoopi on kolleegid iseloomustanud alljärgnevalt: Imbi on asjalik, konkreetne, lastesõbralik. Samuti usin, kiire, korrektne ja tark. Kui klassiga tekib probleeme, siis need lahendatakse hetkega.

Õpetaja Imbi on lastega sõbralik, aga samal ajal ka konkreetne. Ta peab reeglitest kinni ning on järjepidev. Õpilased on korduvalt maininud, et Imbi on väga hea õpetaja. Midagi kahe silma vahele ei jäta, teeb oma töö ära kiiresti ja korrektselt. Õpilastega on ta leidnud hea tasakaalu, et säiliks austus õpetaja vastu ja samas ei jää ka võõraks.