05.12.2019

Novembrikuu projektid rühmades

2019/2020 õppeaastal alustasid KAISUKARUD, LEPATRIINUD, MÕMMIKUD, NAKSITRALLID, SIPSIKUD ja LEIUTAJAD projektõppega.

Lasteaia novembrikuu teema on EGA TARKUS AINULT RAAMATUS OLE!

Rühmade novembrikuu projektiteemad olid: "Mina, minu pere ja muud loomad" (LEPATRIINUD rühm); "Minu pere ja muud loomad" (KAISUKARUD rühm); Tänapäeval ja ka varem kodus on kõik kõige parem (NAKSITRALLID rühm); Kõigist kallim on pere (SIPSIKUD rühm);  Leiutajate pere suured ja väikesed tegelased ning nende tegemised (LEIUTAJAD rühm); Vanast uus (MÕMMIKUD rühm). Rühmade novembrikuu projektitegevus pildis /täieneb jooksvalt!/

Laste meenutused meeldejäävamatest tegemistest/sündmustest:
NAKSITRALLID:

Lapsed on aktiivsemad ja julgemad läbiviidud tegevuste tagasiside ja omapoolsete ideede edastamisel. Meeldis: mänguõhtu isadega; küpsiseid teha; käisime hobuseid vaatamas.
Tahaks teha: kääridega lõikamist õppida; tantsida; piparkooke küpsetada; lumememme teha; kelgutada; võistelda ja võidu joosta; koos laulda; korraldada jõulupidu Suur Sõber karu ja väikestele karudele.

SIPSIKUD:
29.novembril viis rühmameeskond lastega läbi vestlusringi, kus arutati novembrikuu tegemisi. Lapsed tõid välja nende lemmiktegevused, mis lisati mõttekaardile:
*novembrikuu teema "Pere" oli väga tähtis laste jaoks; *"pere sein" rühmas (oli kokku lepitud, et peresein jääb praegu rühma, pilte oma peredest lapsed ei olnud nõus ära võtma);  *spordipäev, mis toimus 12.novembril ja kõige rohkem, mis lastele jäi meelde, olid kingitused, mis lapsed said Spordipäeva lõpus; *kõik kunstitegevused; *Sõber Karu kodused külastused ; *õppekäik hobuste juurde väga meeldis lastele. Kuid samas ütlesid lapsed sedagi, et õppekäik oli väsitav ja kõik tahtsid kohe magama jääda :).
Vestlusringis tegid lapsed ka ettepanekuid uute õppekäikude osas detsembrikuus- *spordipäevale; *karamelli töökotta; *mere äärde; *teatrisse.

Uudise rubriigid: