11.05.2018

Alates esmaspäevast on Rannamõisa teel liikluskorralduse muudatus

Esmaspäeva, 14. mai varahommikul suletakse liiklusele Rannamõisa tee, Vana-Rannamõisa tee ja Lõuka tänava ristmik. Ümbersõitudena on võimalik kasutada Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna maanteed või Vabaõhumuuseumi teed.

Muudetakse „Sõba“ bussipeatuse asukohta, bussipeatused viiakse 250 meetrit Tabasalu poole, Rannamõisa tee/Lõuka/Keskküla tänava ristmiku piirkonda.

Bussid suunatakse ümbersõitudele järgnevalt: liinide nr 21, 21B autobussid Balti jaama ja 21A autobussid Õismäe sõidusuunal on suunatud ümbersõidule Vana-Rannamõisa tee, Kakumäe Selveri kõrval paikneva Rannamõisa tee ja Vana-Rannamõisa tee ühendustee ja Rannamõisa tee kaudu, tehes ajutise peatuse Rannamõisa teel paiknevas Räga peatuses;

liini nr 21A autobussid Kakumäe suunal on suunatud ümbersõidule Paldiski maantee, Mõisa tänava ja Vabaõhumuuseumi tee kaudu, tehes ajutise peatuse Paldiski maanteel paiknevas Haabersti peatuses;

liinide  nr 41, 41B autobussid Kakumäe sõidusuunal on suunatud ümbersõidule Rannamõisa tee, Kakumäe Selveri kõrval paikneva Rannamõisa tee ja Vana-Rannamõisa tee ühendustee ja Vana-Rannamõisa tee kaudu.

 

Palume liiklejatel, samuti jalakäijatel järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega.

Piirangud kehtivad kuni 22.06.2018.

Skeem 1

Skeem 2

Skeem 3

Uudise rubriigid: