05.04.2018

Pirita Kose Lasteaia teatripäev

Aprilli kuu alguses toimub alati meie lasteaias traditsiooniline teatripäev.

Sellel aastal said kõik rühmad kokku kolmapäeval 4. aprillil, et esitada õptud näidend kõigile maja lastele.  Esimesena astusid lavalaudadele meie lasteaia kõige vanemad lapsed. Pääsusaba rühm koos õpetaja Enega lavastas vendade Grimmide muinasjutu "Hunt ja 7 kitsetalle". Ka dekoratsioonid meisterdati ühiselt. 

Järgmisena astusid meie ette lasteaia kõige pisemad etendusega "Mutionu pidu". Tuntud lasteaulu lavastasid õpetajad Kirsika, Eha ja Reeli. Lastel oli peas laulus esinevate tegelaste peakatted ja koos mänguringis olid nad üliarmsad.

Kolmandana esitasid Maasikate rühma lapsed tuntud laulumängu "Rongisõit" ainetel lavastatud etenduse. Küll oli ikka segadus kui rong kraavi kukkus. Laulumängu lavastasid õpetajad Sille, Anu ja Reeli.

Viimasena astusid lavalaudadele Sipsikute rühma lapsed. Nemad esitasid meile Eesti muinasjutu järgi lavastatud loo "Loomade talvekorter". Etenduse lavastasid õpetajad Ulvi ja Ester. Sipsikutel oli meie ees esinemine juba teine kord lavalaudadele astumine, sest nemad esindasid meie lasteaeda ka Tallinna lasteaedade teatrifestivalil "Kanutiaia Kann" kus nad olid samuti väga tublid.  

Külalisi oli aga vot selliseid.

Loomad.jpg

Uudise koostas 
Eve Saare 
Pirita Kose Lasteaia õppealajuhataja

Uudise rubriigid: