26.04.2019

PIRITA LASTEAEDADE HEATEGEVUSLIK TEATRIPÄEV

26.aprillil 2019 toimus Pirita Vaba Aja keskuses Pirita lasteaedade heategevuslik teatripäev, mille tulud 180 eurot , kantakse Tallinna haridusasutuste heategevusprogrammile „Märka ja aita“ .

Pirita Kose Lasteaed esitas näidendi „Ema mässab“ autor L.Tungal, seadnud ja lavastanud muusikaõpetaja Eve Olgo  ja liikumisõpetaja Reili Vau. Lugu rääkis perekonnast, kus ühel päeval on ema päris ärritunud, sest tema peab kõik kodused tööd üksinda ära tegema. Isa ja lapsed lubasid tal võtta vaba päeva. Ise töid tehes ei läinudki kõik nii hästi ja kõik said aru, et  ema on vaja aidata ja lubad tal puhata.

Pirita Lasteaed esitas näidendi „Mis see piim on?“ autor ja lavastaja õpetaja Mariann Markna, klaverisaatja muusikaõpetaja Esta Ivask. Siilipere õpetlik lugu, kus siilipoisid saavad teada, mis on piim ja kas okaskeradel üldse tasub seda juua?

Tallinna Padriku Lasteaed esitas näidendi „Jutt jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda „ autor E.Niit. Lavastanud õpetajad Urve Arukuusk ja Gensi  Kõrvas. Lugu  jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda. Jänesepoeg ei kartnud mitte kedagi, aga kui ilmus välja väike hiireke, siis tuli ka sõnakuulekus ja uinumine.

Merivälja Lasteaia õpetajad esitasid  etenduse „Päris sõbrad“, etenduse lavastasid õpetajad teavitusmaterjali „Bibi internetis“ ainetel. Õpetlik lugu,  kuidas targalt internetis käituda.

Kõik etendused olid õpetlikud ja teatrikülalised kuulasid suure huviga. Virgutushetked viis läbi Merivälja Lasteaia muusikaõpetaja Sirje  Randmäe.

Täname kõiki, kes meie koosüritusse panustasid ja kohtumiseni järgmisel kevadel!

Kristiina Kons

Pirita Lasteaia õppealajuhataja

 

Uudise rubriigid: