17.06.2020

Pirita kaunima koduaia konkurss on avatud

Pirita linnaosa valitsus korraldab konkursi Pirita kauneim koduaed 2020, osalema oodatakse kuni 10. augustini.

“Aiakonkursi eesmärk on leida ja tunnustada kauneid, huvitavaid ja isikupäraseid koduaedu Pirital,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Kui varasematel aastatel on konkursi teravik suunatud eramaja omanikele, siis sel aastal ootame väga, et võistlusel osalevad ka ridaelamute ja kortermajade aiad. Nii et kutsun ka kõiki Pirita korteriühistuid ja seltse osalema kaunima koduaia konkursil,” julgustas linnaosavanem. 
Kaunima aia valib komisjon, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus ja muu. 
“Pirital on palju kauneid koduaedu ja ilusaid majade ümbrusi tuleb aina juurde. Pirital ringi sõites näeb palju huvitavaid ja nutikaid aialahendusi. Loodan, et see ilu jõuab ka konkursile,” märkis Liinat ja lisas, et üks konkursi eesmärk on ju ka häid ideid teiste aiahuvilistega jagada ning innustada inimesi koduümbrust korrastama. 
Kandideerimise tähtaeg on 10. august, võitjad kuulutatakse välja Eesti Vabariigi taasiseseisvumise päeval, 20. augustil.

Kuidas osaleda?
Võistlusel osalemiseks tuleb saata vähemalt viis fotot oma aiast, oma aia grilli- või puhkealast või mõnest lahedast aiaideest e-posti aadressile pirita@tallinnlv.ee või edastada fotode allalaadimislink või tuua/saata fotod paberkandjal Pirita Linnaosa Valitsusse aadressil Kloostri tee 6. Kindlasti tuleb fotodele lisada saatja aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Uudise rubriigid: