17.06.2020

Pirita linnaosavanem võtab suvel elanikke vastu ka vabaõhukontoris

Linnaosavanema Tõnis Liinati esimene vabaõhukohtumine toimub 20. juunil kella 11–13 Padriku asumis.

Linnaosavanema Tõnis Liinati sõnul on koroonaviiruse tõttu paljud Pirita inimesed suhelnud linnaosa valitsusega vaid e-posti ja telefoni teel ning sotsiaalvõrgustike kaudu ning seetõttu on tekkinud omamoodi suhtlusnälg. “Alati on inimesi, kes ei soovi kirjutada ja helistada, vaid eelistavad probleeme arutada otse, silmast-silma. Üks võimalus on seda teha tavapäraselt linnaosa valitsuses, kuid miks peaksid elanikud alati linnaosavanem juurde tulema, kui oma küsimuste ja probleemidega on võimalik linnaosavalitsuseni jõuda ka oma asumis kohapeal. Seetõttu kohtun piritalastega sel suvel vabas õhus ja järgemööda kõikides linnaosa asumites,” sõnas Liinat. “Kindlasti on küsimusi, mida on emotsionaalselt lihtsam rääkida kui kirjutada, kuid teiseks annavad otsekontaktid alati ka rohkem tagasisidet,” lisas ta. 
Linnaosavanema sõnul on Pirital teemasid, mis puudutavad kogu linnaosa nagu investeeringud, aga igal asumil on ka omad kohalikud probleemid. “Kuigi jää on hakanud sulama ja haridusasjad liikuma, on üks peateemasid koolikohtade nappus. Samuti puudutavad lähiajal suured muudatused peresid, kelle laps käib Merivälja lasteaias, sest hoone läheb lammutamisele ning ehituse ajaks tuleb lastel olla asenduspinnal. Palju on teede-tänavate ja liiklusega seotud küsimusi, Pirita ranna arendamine, keskkonnateemad,” loetles Liinat. 

Kohtume Padrikul!
Esimene vabaõhukohtumine on 20. juunil kella 11–13 Padrikul Võsa tee 26 platsil. “Ootan kõiki Padriku kandi elanikke, et vastata küsimustele ja rääkida Pirita arengutest ning arutada Padriku kogukonnaga selle kandi probleeme ja leida üheskoos lahendusi,” kutsus Liinat. 
Linnaosavanem jätkab ka traditsioonilist elanike vastuvõttu ning alati saab küsimusi esitada telefoni ja e-posti teel ning sotsiaalmeedia kaudu.

Uudise rubriigid: