14.05.2020

Pirita postkontor on avatud

Neljapäeval avas Pirita postkontor oma uksed uues asukohas – Pirita keskuses aadressil Merivälja tee 24. Postkontor on avatud esmaspäevast reedeni kella 10–19.

Merivälja ja Kloostrimetsa tee ristmikul asuvasse Pirita Keskusesse saab tulla nii jalgsi, ratta, auto kui ka ühistranspordiga. Autoga tulijad saavad sõiduki jätta Merivälja tee ääres asuvasse parklasse või parkimiskohtadele Kloostrimetsa tee ääres. Kesklinna poolt bussiga tulijate jaoks on lähim Merivälja teel Pirita Kloostri juures asuv Pirita bussipeatus, kus peatuvad linnaliinibussid nr 1A, 6, 8, 34A, 38, Harjumaa buss nr 114 ja kommertsliinid nr 260 ja 288. Lisaks peatub keskuse lähedal Kloostrimetsa teel buss nr 49.
Viimsi ja Merivälja poolt tulijate jaoks on lähimad bussipeatused Supluse ja Pirita.
Pirita pakiautomaadid
Pakiautomaadid asuvad nii Pirita Selveri kui ka Pirita keskuse juures. Lisaks asub mitu automaati kesklinnas, Viimsis ning Lasnamäel. Paljudele elanikele on need tuttavad, kuna enamik inimesi kasutab pakiautomaati oma saadetiste kättesaamiseks juba praegu. 24 tundi ööpäevas ligipääsetav pakiautomaat on ka klientide seas eelistatuim paki saatmise ja kättesaamise kanal. Kiireimaks paki saatmiseks tasub see vormistada minu.omniva.ee veebilehel ning pakiautomaadi abil teele panna.
Pirita kirjakastid
Piritale  jääb 4  kirjakasti, mis on paigaldatud  enim käidavatesse kohtadesse. Lähimate kirjakastide asukohti saavad kliendid vaadata Omniva kodulehel Asukohad ja lahtiolekuajad/Kirjakastide register

Uudise rubriigid: