07.11.2019

Tallinna tasuta ATH tugirühm saab taas kokku

Tallinna tasuta ATH tugirühma järgmine kohtumine toimub 13. novembril kell 17.30.

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) sümptomitega laps nõuab teda ümbritsevatelt täiskasvanutelt palju tähelepanu ja energiat, aga ka rahulikku ja järjekindlat käitumist. Seda nii lasteaias, koolis kui ka kodus. Veel parem, kui kodu ja lasteaed/kool koostööd teevad, et ATH last toetada – ühtsed nõudmised aitavad last. Parim koht kogemuste vahetamiseks on tugirühm, sest kord kuus kokku saada teiste vanemate ja õpetajatega annab kogemusi ja kindlust. Kindlust, et Te ei ole ebaõnnestunud lapsevanem, vaid Teil on puudunud oskused ja teadmised, mida lapsega toimetulekuks on vaja.
ATH tugirühm annab võimaluse kohtuda inimestel, kellel on ATH diagnoosi või selle tunnustega laps kodus, koolis või lasteaias. Rühmas pakutakse nõu ja tuge eelkõige kuulamise ja mõistmisega, räägitakse enda kogemustest ning leitakse koos lahendusi erinevatele muredele.
ATH tugirühm on alati avatud uutele liikmetele ja grupis võib osaleda nii kaua kui selleks vajadust nähtakse. Grupi suurus on 5–12 inimest. Tugirühm  on mõeldud õpetajatele, lapsevanematele ja  teistele pereliikmetele, kes igapäevaselt tegelevad ATH lapsega.

Järgmine kohtumine: 13. novembril kell 17.30.
TeemaTrennid, nutiseadmed ja telekas. Kui palju on palju?
SA Eesti Lastefondi ATH tugirühm kohtub Kristiine Tegevuskeskuse ruumides Sõpruse pst 5 üks kord kuus kolmapäeviti algusega kell 17.30 ja on tasuta. 
ATH tugirühma juhib pereterapeut ja ATH tugirühmade pikaaegne juht Sirje Grossmann-Loot. Küsimuste korral kirjuta lastefond@elf.ee või helista 514 7440.
www.elf.ee

Uudise rubriigid: