14.06.2021

Algavad Põhja-Tallinna kvartalisiseste teede taastusremonttööd

Sel nädalal algavad Põhja-Tallinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonttööd. Tööde käigus korrastatakse üheksa kvartalisisest teed.

 

„Praegu on tõesti ehitustööde jaoks suurepärane aeg ja see annab lootust, et meie linnaosa kvartalisisesed teed muutuvad tunduvalt paremaks ja jäävad sellistena ka püsima. Kuid siin on oluline meie kõigi koostöö ja mõistmine, et ehituse ajal peame taluma teatud piiranguid. Täname juba ette arusaamise eest!“ sõnas Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Ehitustöid teostatakse etapiti ning objektidele suundutakse sellises järjestuses: Ehte tn 3, Sõle tn 37 kõnnitee, Kolde pst 74 kõnnitee, Ketta tn, Niidi tn, Sõle tn kõnnitee (Paldiski mnt  – Puhangu tn), Niidi põik, Kopli tn (Sõle tn – Sitsi tn) ja Ädala tn.

Taastusremonttööde käigus uuendatakse sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. Teostatakse ka puude hoolduslõikus ja haljastustöid.

Palume liiklejatel järgida objekti ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid!

Töid viib läbi Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel AS TREF Nord ja nende maksumus on 896 000 eurot. Ehitustööd lõppevad augustikuus.

Suuremate teede ehitus algab sügisel.

 

 

Uudise rubriigid: