21.07.2020

KopliFest ootab enda programmi kohalikke Kopli talente

KopliFest kutsub üles kohalikke artiste ja organisatsioone endast teada andma, et kandideerida osaks KopliFesti programmist. Kogukonnapäev leiab aset juba 29. augustil ning toob endaga kaasa suurepärase muusika, maitsva toidu ja kunsti. Tegemisi jätkub nii eraldi asuval noortealal kui festivali põhialal Põhjala tehases.

Linnaosavanema Peeter Järvelaidi sõnul on Koplifesti üks eesmärkidest avada Kopli asumis peituvaid võlusid. “Soovime, et kõik võimalikud asutused, organisatsioonid, mittetulundusühingud ja teised, saaksid endale võimaluse end läbi meie ürituse tutvustada. Meil on praeguseks juba väga hea koostöö paljude asutustega nagu näiteks Tallinna Bekkeri Sadam ja Kopli Päästekomando, kes enda uksed lahkelt avanud on,” ütles linnaosavanem.

KopliFesti põhiprogramm valmib sel aastal koostöös Tallinn Music Weekiga, kuid ühtlasi ootame osalema kohalikke, kes tunnevad, et sooviksid anda oma panuse programmiloomesse. Tegemist võib olla nii muusikalise etteaste, näituse, noortele suunatud tegevuse või muu kogukonda kaasahaarava ideega. KopliFesti info on leitav kodulehelt www.tallinn.ee/koplifest .

Üleskutses osalemiseks tutvusta enda ideed ja edastada kontaktid e-maili aadressil hedi.armulik@tallinnlv.ee.

 

Foto: KopliFesti peaala viidad 2019. aastal, autor Ilja Matusihis.

 

Uudise rubriigid: