01.10.2021

Põhja-Tallinn viib lehekotid tasuta ära

Põhja-Tallinna valitsus korraldab lehekottide tasuta vedu. Need kinnistuomanikud, kes soovivad lehekotid tasuta ära anda, peavad eelnevalt registreeruma.

 „Vedu algas septembris ning toimub igal esmaspäeval ja teisipäeval kuni sügise lõpuni. Lehekotid viiakse tasuta ära ainult nendelt kinnistutelt, mille omanikud on edastanud linnaosavalitsusele oma aadressi ja lehekottide arvu,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Põhja-Tallinna kinnistuomanikud võivad kokku kogutud lehekotid tasuta ära anda. Kuni 200-liitrisesse kotti võib panna ainult lehti ja kinni seotud kott peab olema tõstetud tee äärde. Linnaosa valitsuse lepingupartner Eesti Keskkonnateenused viib kotid ära igal esmaspäeval ja teisipäeval kuni 30. novembrini.

Vedu toimub ainult linnaosavalitsust eelnevalt teavitanud kinnistute omanikelt, kes on edastanud täpse aadressi, asukoha ja lehekottide arvu. Registreerida tuleb igal nädalal ja registreerimine käib olemasoleva nädala kohta. Nimekiri läheb lukku esmaspäeviti kl 9.00. Registreerimisvorm  https://forms.gle/eNSP1iUAtnGxiS6YA 

Uudise rubriigid: