19.06.2021

Põhja-Tallinnas toimuvad tasuta treeningud noortele

Põhja-Tallinna noored saavad suvel jalgpalli ja korvpalli harjutada ning tõukeratta - ja ujumistreeningutes osaleda.

“Suvel on noortel rohkem vaba aega, mida kõige paremini aitab sisustada sport. Põhja-Tallinna Valitsuse korraldatud tõukerattatrennides on eelnevatel aastatel ühe suve jooksul osalenud ligi 400 noort, mis näitab suurt huvi. Kindlasti tasub sel suvel osaleda nii Põhja-Tallinnas kui meie linnaosa lähedal toimuvatel korvpalli,- jalgpalli ja ujumistreeningutel, ” ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. 

Põhja-Tallinnas ja linnaosa naabruskonnas toimuvad järgmised treeningud:

-       Korvpalli treeningud 

Snelli staadioni väliväljak (aadress: Toompuiestee 24a, Kesklinn) teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.00 - 16.30. Treener Howard Frier. Registreerimine kohapeal.

-       Jalgpalli treeningud (tasuta)

Sõle staadioni väliväljak (aadress: Sõle 40a, Põhja-Tallinn) esmaspäeviti ja kolmapäeviti, kell 14.00 - 16.00. Treenerid Arthur Vladõtšenko ja Rene Merilo. Registreerimine kohapeal.

-       Tõukeratta treeningud

Kopli ekstreempark (aadress: Kopli 98, Põhja-Tallinn) esmaspäeviti kell 13.00-14.00. Treeningute läbiviijaks on MTÜ Keerdtrepp juhendajad. Kaasa tuleks võtta isiklik tõukeratas ja turvavarustus, vajadusel saab varustuse laenata Põhja-Tallinna noortekeskuselt. Registreerimine kohapeal.

-       Ujumise algõpetuse kursus 7-10 aastastele lastele (tasuline)

Kaks kord nädalas toimuvad ujumistunnid algavad 5. juulil ja kestavad 27. augustini. Treeningud toimuvad Nõmme, Sõle või Reval-Sport ujulas. Lisainfo ja registreerimine: https://bit.ly/3gzRK8E  

Treeninguid ei toimu riiklike pühade ajal: 23. ja 24. juunil ning 20. augustil.

Suvetreeninguid korraldab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Haridusametiga. Lisainfo: https://fb.me/e/1qNKPiLVT ja https://www.tallinn.ee/est/sport/

Uudise rubriigid: