07.12.2019

Lasnamäel valiti parim kooli- ja lasteaiatöötaja 2019

Reedel, 6. detsembril toimus Lindakivi kultuurikeskuses tänuüritus „Lasnamäe haridusvaldkonna tegija 2019“.
 
Juba kuuendat aastat tunnustab Lasnamäe linnaosa valitsus lasteaedade ja koolide parimaid töötajaid. Sel aastal esitati Lasnamäe haridusvaldkonna tegija tiitlile 44 tublit lasteaia ja kooli töötajat. Aasta tegijad selgitasid välja lasteaedade ja koolide esindajad.
 
Pidulikul vastuvõtul esines tänukõnega Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään ja tema asetäitja Jelena Kalbina.
 
Külaliste ees esinesid bariton Rene Soom ja pianist Hain Hõlpus.
 
Lasnamäe haridusvaldkonna tegija 2019:

1. Jelena Demjantšuk, Tallinna Mahtra Põhikool
2. Liine Piigli, Lasnamäe Muusikakool
3. Pilvi Lindeman, Tallinna Mahtra Lasteaed
4. Niina Privalova, Tallinna Muhu Lasteaed
5. Svetlana Paskovskaja, Tallinna Ülemiste Lasteaed
6. Tatjana Surgutskaja, Tallinna Teeninduskool
7. Ülle Kütsar, Tallinna Tuule Lasteaed
8. Viktor Levin, Tallinna Pae Gümnaasium
9. Jekaterina Barsukova, Tallinna Lasteaed Kirsike
10. Natalia Spiridonova, Tallinna Pae Lasteaed
11. Lii Leitmaa, Tallinna Laagna Gümnaasium
12. Svetlana Kovaljova, Tallinna Mustakivi Lasteaed
13. Siiri Aiaste, Tallinna Kuristiku Gümnaasium
14. Tatjana Rannaeere, Tallinna Tondiraba Huvikool
15. Viktoria Buklova, Lasnamäe Põhikool
16. Andra Tomberg, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
17. Andrey Platonov, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
18. Merle Rebane, Tallinna Läänemere Gümnaasium
19. Tatjana Tsvetkova, Tallinna Seli Lasteaed
20. Vladlena Ministrova, Tallinna Kivimurru Lasteaed
21. Riina Demus, Tallinna Läänemere Lasteaed
22. Nikolay Milshin, Tallinna Arbu Lasteaed
23. Alevtina Lõssenko, Tallinna Lindakivi Lasteaed
24. Sergei Zhilinskiy, Tallinna Sikupilli Lasteaed
25. Lia Uppin, Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
26. Hedi Kolga, Tallinna Loitsu Lasteaed
27. Irina Žarova, Tallinna Linnamäe Lasteaed
28. Tatjana Safjanova, Tallinna Kuristiku Lasteaed
29. Anne Kurviste, Tallinna Paekaare Lasteaed
30. Merle Vestel, Tallinna Vormsi Lasteaed
31. Tatjana Rõžko, Tallinna Priisle Lasteaed
32. Angelina Vasilieva, Tallinna Pallasti Lasteaed
33. Marina Jevdokimova, Tallinna Liikuri Lasteaed
34. Irina Rohusalu, Tallinna Asunduse Lasteaed
35. Tatjana Fedjakova, Tallinna Suur-Pae Lasteaed
36. Andrei Kante, Lasnamäe Gümnaasium
37. Aili Reiss, Tallinna Kivila Lasteaed
38. Niina Knutova, Tallinna Ümera Lasteaed
39. Olesja Rozalka, Tallinna Kihnu lasteaed
40. Jelena Kapp, Lasnamäe Vene Gümnaasium
41. Tatjana Slutskaja, Tallinna Raadiku Lasteaed
42. Galina Dobroljubskaja, Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
43. Katrin Tamme, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
44. Valentina Tšepkauskas, Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
 

Uudise rubriigid: