17.02.2019

11.-15. veebruar tähistasime sõbranädalat

Sõbranädala korraldamisega tegeleb traditsiooniliselt õpilasesindus. Nädala jooksul olid õpilased kooli oodatud erinevat stiili riietes. Toimus ka mitmeid toredaid tegevusi.

Esmaspäeva stiiliks olid erinevad värvid. 1. klassid oli oodatud kooli roosas, 2. klassid oranžis, 3. klassid lillas, 4. klassid valges, 5. klassid punases, 6. klassid rohelises, 7. klassid hallis, 8. klassid mustas, 9. klassid sinises ja õpetajad kollases.

Teisipäeva stiiliks oli „Suusabaasis on tantsupidu“. Sellel päeval oli 1. – 5. klassil külas Suusabuss. Kuigi eelmisel päeval sadas vihma ning tundus, et Suusabussi külaskäik tuleb ära jätta, siis ööga oli koolihoovi sadanud täiesti arvestatav lumevaip. Lisaks suusatamisele oli võimalus vahetundidel aulas „Just Dance“ videode järgi tantsida.

Kolmapäeval oodati kõiki kooli filmitegelase, multikakangelase temaatilises kostüümis. 8. tunni ajal olid õpilased oodatud filmiõhtule. Üheskoos vaadati filmi „1944“.

Neljapäeval olid õpilased ja õpetajad oodatud kooli oma sõpradega samades riietes. Koolimajas olid sõbrapäeva postkastid, kuhu sai sõpradele kirjakesi jätta. Õpetajad tulid sellel päeval kooli madruste ja meremeestena.

Reedel vahetasid õpetajad ja õpilased omavahel stiilid ära. Õpetajad riietusid õpilasteks ning õpilased õpetajateks.

Vaata pilte sõbranädalast siit.

Uudise rubriigid: