25.02.2019

Koolipere tähistas Eesti Vabariigi 101. aastapäeva

22. veebruaril tähistas Ristiku Põhikooli pere Eesti Vabariigi 101. aastapäeva.

Koolimaja oli ehitud Eesti lipu värvides ning Eesti sümboolikat kasutades. Kogu koolipere oli pidupäeva puhul viisakalt riides. Lõunasöögi juurde pakuti õpilastele torti. Koolipäeva lõpetasid pidulikud aktused.

Aktustel esinesid meie kooli laululapsed, pillimängijad ja luuletajad. Laululapsi ja pillimängijaid juhendasid õpetaja Anneli Laev, Ago Niglas ja Mirjam Jakovlev. 1.c klassi luuletajaid juhendas õpetaja Aet Aasma. 5.a klassi luuletajaid juhendas õpetaja Malle Mürk. 5.a klass luges aktusel meie kooli raamatukoguhoidja Bärbel Luhari-Erri tehtud luuletust „Vabaduse riiul“.

Aktustel esines ka Tantsuselts Sõleke. Tantsuselts Sõleke tantsijad on peamiselt Kullo Tantsuansamblis Sõleke tantsivate laste ja noorte emad ja isad. Rühm loodi seitse aastat tagasi. Viimasel õppeaastal on Tantsuselts Sõleke rentinud treeninguteks Ristiku Põhikooli ruume.

Aktustel tunnustati õpilasi heade õpitulemuste eest. Tänukiri anti sellel aastal 51 õpilasele. Lisaks õpilastele tänati ka õpetajaid, tugispetsialiste ja abipersonali, kes oma tööga on viimase aasta jooksul silma paistnud.

Vaata pilte aktustest siit.