08.11.2018

Liikluspäev 2018

6. novembril oli Ristiku Põhikoolis liikluspäev. Liikluspäeva raames kontrollisid õpetaja Anne Podjukov ja huvijuht Gerda Heinma, kas õpilastel on helkurid. Õpilastele, kellel helkurit ei olnud, anti helkur. Kahjuks olid paljud õpilased ilma helkurita kooli tulnud (ligikaudu 90 õpilast).
Tuletame meelde, et pimedal ajal on helkuri kandmine kohustuslik! Helkurit peaks kandma paremal pool autotulede kõrgusel. Linnas võiks helkur olla mõlemale poole kinnitatud. Kindlasti ei piisa sellest, kui helkur on riputatud vaid koolikoti külge.
Liikluspäeva raames toimus ka liiklusviktoriin. Liiklusviktoriini viisid läbi Põhja prefektuuri kesklinna politseijaoskonna noosoopolitseinik Mari-Liis Mölder ja Põhja prefektuuri liiklusjärelvalve keskuse noorsoopolitseinik Marina Aleksejeva.
Esimese tunni ajal toimus 2.-5. klasside liiklusviktoriin. Igast klassist oli palutud osalema kolmeliikmelised meeskonnad. Liiklusviktoriini võitis 2.-3. klasside arvestuses 2. C klass ning 4.-5. klasside arvestuses 5. A klass.
Teise tunni ajal toimus 6.-9. klasside liiklusviktoriin. Taaskord oli igast klassist palutud osalema kolmeliikmeline meeskond. Liiklusviktoriini võitis 7. A klass, teise koha sai 9. A klass ning kolmanda koha saavutas 9. C klass.

Vaata liiklusviktoriini pilte siit.

Turvalist liiklemist!

Uudise rubriigid: