18.11.2019

Liikluspäev 2019

14. novembril toimus meie koolis traditsiooniline liikluspäev, kus hommikut alustasime helkurikontrolliga ja koolipäeva jooksul panime proovile teadmised liiklusest.

Hommikul kontrollisid kooli tervisenõukogu liikmed Anne Podjukov ja Birgit Sagar ning politseinikud Õnne Merilo ja Priit Tammin õpilaste helkureid. Kellel helkurit ei olnud, sai selle. Üldiselt võib öelda, et lapsed olid helkuritega hästi varustatud. Paljudele tuli meelde tuletada, et kui küljes on ainult üks helkur, siis see peab rippuma paremal pool põlve kõrgusel. Samuti tuli lastele selgitada, et helkur peab kindlasti olema ka jope küljes, mitte ainult koolikotil, sest lapsed liiguvad pimedal ajal ka ilma koolikotita.

Samal päeval viisime läbi ka liiklusviktoriini. Igast klassist osales 3-liikmeline võistkond. Meie kooli head ja kauaaegsed koostööpartnerid politseinikud Mari-Liis Mölder ja Marina Aleksejeva olid lastele ettevalmistanud liiklusteemalised küsimused. Õpilased pidid tundma liiklusmärke, teadma jalgratturile ja mopeedijuhile olulisi reegleid, teadma helkuri- ja bussireeglit.

 

Liiklusviktoriini viisime läbi neljas vanusegrupis ja tulemused olid järgmised:

1.-3. klasside arvestuses:

I koht 3.c II
II koht 1.a
III koht  2.a

4.-5. klasside arvestuses:

I koht 5.a
II koht 5.c II
III koht 4.c

6.-7. klasside arvestuses:

I koht  7.b
II koht 6.c
III koht 7.c

8.-9. klasside arvestuses:

Selles vanuseastmes olid tulemused väga tasavägised. Kolm esimest võistkonda said kõik sama punktisumma.

I-III koht 8.b
I-III koht 8.c
I-III koht 9.b

Palju õnne kõikidele võitjatele!

 Vaata pilte liikluspäevast siit.