27.04.2013

Südamenädal 2013

2013. aastal tähistasime südamenädalat 22.-26. aprill. Südamenädala jooksul soovitati kõikides klassides vestelda klassijuhatajatunni raames liikumisest ja päevasest kalorite hulgast. Õpilastel paluti teha nimekiri toiduainetest, mida nad näiteks eelmisel päeval sõid ja üheskoos arvutati välja palju kilokaloreid see kokku tegi. Üleskutsele lisaks saadeti klassijuhatajatele tabelid, mis abistasid tarvitatud kilokalorite hulga kindlaks määramisel.

23. aprillil toimus koolis südamemäng. Mängu eesmärk oli koolipäeva jooksul leida koolimajja peidetud südameid. Südamepildi leidnud said selle vahetada huvijuhi juures tervisliku auhinna vastu, milleks oli õun. Mäng tekitas elevust terveks koolipäevaks. Õhinaga oodati vahetunde, mil taas sai uusi südameid otsima minna.

24. aprillil saime üheks koolipäevaks OÜ Penteeri poolt laenuks kaks sõudeergomeetrit, mis pakkusid suurt rõõmu ja proovilepanekut vanemaastme noormeeste hulgas. Üleandeks oli sõuda 200 m võimalikult kiire ajaga. Igal vahetunnil käidi oma aegu parandamas ja edetabelit jälgimas. Esikoha sai sõudevõistluses 7. klassi õpilane Kristjan, kes sõitis terve päeva kiireid aegu ja kaitses edukalt oma esikoha tiitlit.

 

Vaata pilte südamenädalast siit.

Uudise rubriigid: