25.10.2021

Suurim rohetehnoloogia konverents GreenEST Summit 27.-28. oktoobril Tallinnas Kultuurikatlas

Rohetehnoloogia konverents GreenEST Summit keskendub toormaterjalide ja rohemajanduse investeeringute kõrval biomajandusele, targa linna kontseptsioonile, õiglasele üleminekule ning energeetikale. Neljandat korda toimuv tippsündmus toob kokku nii Eesti kui ka maailma tippeksperdid, et arutleda päevakajaliste probleemide, alternatiivide ja lahenduste üle.

Aruteludes osalevad teiste seas Massimo Gasparon (European Raw Materials Alliance at EIT RawMaterials), Marleena Ahonen (Sitra), Thor Sigfusson (Islandi Ookeani klaster), Tom Boesschaert (Except Integrated Sustainability), Ralf-Martin Soe (TalTechi Targalinna tippkeskus), Merit Valdsalu (Single.Earth) ja paljud teised.

Mart Luik_GreenEST Summit 2021 speaker.jpgTallinn on Euroopa roheline pealinn aastal 2023. Kuidas linnas rohelise majanduse suunal liigutakse? Millised on linna pikaajalised starteegiad aastani 2035? Rohelise linna arengu suunal esineb Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusdirektor Mart Luik.


Inspireerivate kõnelejatele lisaks toimuvad kaasakiskuvaid paneeldiskussioonid ja uudsemad rohetehnoloogia ettevõtted tutvustavad oma innovaatilisi energiatõhusaid lahendusi.


Konverentsist lähemalt: www.greensummit.ee

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eestvedamisel sündinud GreenEST Summit on rahvusvaheline rohetehnoloogia sündmus, mis toob kokku valdkonna olulisemad teemad ja kõige uuemad arendused. Konverents toimub juba neljandat korda. Sündmust korraldavad Tallinna Tehnikaülikool, Teadus- ja ärilinnak Tehnopol, Tallinna linn, Pakri Teadus- ja Tööstuspark, Põhjamaade Ministrite Nõukogu, Cleantech ForEst, Sunly ja Keskkonna Investeeringute Keskus.

Illustreeriv video: 


 

Uudise rubriigid: