11.12.2019

Tallinna Endla Lasteaia õpiruumi valdas PIPARKOOGI MAANIA

Täna, 11.12 osalesid kõik 75 lasteaias olnud last ja 10 töötajat, Tallinna Kunstikooli ja Endla lasteaia huvihariduse pilootprogrammi „Looduskooli“ laste eestvedamisel linnaruumi õppekäigul.

Vanema rühma MESIMUMMU lastel oli eelnevalt õpetajate eestvedamisel kavandatud jõuluturu külastus ja Rahvarinde muuseumi Balti Keti näituse külastus, kuid toredasti haakusid ka nemad tagasiteel oma õppekäigu raames veel täiendavalt PIPARKOOGI MAANIA sündmusega. 

Picture1.png

MÕMMIDE rühma lapsed osalesid rühmameeskonna abiga kauneima piparkoogi valimisel ja esindasid Endla laste arvamust, milleks oli mütoloogiline ajalooline jumalanna. Meie maja noorimad SIPSIKU ja MONTESSORI rühma lapsed, kulgesid õppekäigul linnaruumis koos sest erinevalt vanematest rühmadest on nende samm lühem ja tähelepanu püüdjaid linnaruumis on palju.

Vaatlesime kaunistatud parke, puid ja linde, kes pole talvitumas ja püüdes fookust hoida ühisel liikumisel ja selles abistasid meid Maanteeameti liiklusprojekti raames saadud uued vestid, nii oli lihtsam kaaslasi eristada ja turvaliselt lasteaeda tagasi jõuda.

Looduskooli lapsed tänavad kõiki osalejaid, et meie ühine õppimine linnaruumis sai võimalikuks ja oli lahe täis PIPARKOOGI MAANIAT täis päev! 
Päeva kokkuvõte on nähtav siin - https://gopro.com/v/Po1V8J5J5Kvdy

Picture2.png

Uudise rubriigid: