11.09.2020

Avame Mustamäel veel ühe uhiuue staadioni

On heameel teada anda, et reedel, 11. septembril kell 15 avame pidulikult Mustamäe Humanitaargümnaasiumi kauaoodatud staadioni – ning peame maha kooli vilistlaste ja Tallinna linnavõimu vahelise jalgpallimatši.

Mustamäe Humanitaargümnaasiumil, nagu me teame, ei ole oma staadioni olnud peaaegu 20 aastat. Seda rohkem on nüüd põhjust rõõmustada – uus kaasaegne staadion on valmis ja ootab sportijaid. Staadionile on ehitatud kolm jooksurada, jalgpalli-, võrkpalli- ja korvpalliväljakud, kaugushüppekastid, kuulitõukering, erinevad võimlemisriistad, asfaltplats koos betoonist lauatenniselaudadega ning ümber staadioni on puukoorekattega rada krossijooksuks.
Staadioni projekteeris Avaste Arhitektuuribüroo OÜ, ehitas AS YIT Eesti, ehitus läks maksma 800 000 eurot. Sportimisvõimalused Mustamäel on taas paranenud ning see on puhas rõõm.
11. septembril kell 15 saab niisiis uue staadioni avamine aadressil Tammsaare tee 147c teoks, kooli vilistlaste ja linnavõimu vahelisel jalgpallimatšil löön ka mina kaasa - eks siis ole näha, kuidas läheb ja kes skoorib.
Lauri Laats
Linnaosa vanem

Uudise rubriigid: