03.08.2020

Avasime Vilde teel uue modernse välijõusaali

Mul on heameel teile teada anda, et avasime aadressil Vilde tee 69 – meie populaarse spordipargi naabruses – uue modernse välijõusaali, kus on reguleeritavate raskustega jõusaaliseadmed Denfit Sportpoint Proffessional. Seitsmest erinevast treeningseadmest moodustuv kompleks on paigaldatud ussikujulise mustrina kummist aluspõrandale.

Oleme viimase kolme aasta jooksul ehitanud ja renoveerinud mitmeid jalg-, võrk- ja korvpalliplatse, ka välitrenažööre jm jõutreeningut võimaldavaid seadmeid on Mustamäel mitmes paigas. Nii et võib häbenemata öelda, et sportimisvõimalused on Mustamäel paranenud.

Selle aasta alguses aga pöördusid minu poole mitmed mustamäelased, kes leidsid, et midagi on siiski puudu. Ja et puudu on just nimelt reguleeritavate raskustega jõusaalimasinad. Hakkasin asja uurima, sest polnud ju ka ise kuigi hästi kursis, kas ja kes selliseid seadmeid – just välitingimustesse sobivaid – toodab ja paigaldab. Tänaseks saavutasime tulemuse, mida nüüd kõik huvilised saavad oma silmaga kaema ja käega katsuma minna.

Seadmed on sobilikud nii noortele kui vanadele ning nii algajatele kui ka jõutreeningu harrastajatele. Treeningkompleksil on võimalik treenida järgnevaid lihasgruppe: reie sirglihas ja kakspealihas, õlavarre kakspealihas ja kolmpealihas (biitseps ja triitseps), kõhu sirg- ja põikilihas, suur rinnalihas, selja lailihas, trapetslihas, deltalihas, õlavarre kolmpealihas (sobib ka ratastoolis kasutajale). Igal treeningseadmel on lisaks põhiharjutustele võimalik sooritada ka lisaharjutusi ning kõik seadmed on varustatud ka juhenditega.

Tulge ja kasutage seda uut võimalust oma tervise eest hea seista julgesti!

Ootan ka tagasisidet, kuidas need treeningseadmed teie meelest ennast õigustavad – mis on hästi ja mis võiks olla paremini. Nimelt on meil kavas järgmisel aastal paigaldada täpselt samasuguse varustusega välijõusaalid Mustamäel veel kolme kohta, sestap on asjakohane tagasiside Vilde tee 69 uue modernse välijõusaali kasutajatelt äärmiselt oodatud ja väga teretulnud.

Parimat soovides

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: