09.12.2021

Põhja-Tallinnas kerkib universaalne spordiväljak

Tallinn ehitab Sõle spordikeskuse lähedusse multifunktsionaalse minispordiväljaku, kus saab harrastada palli - ning muid spordimänge.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on linna eesmärk tagada linlastele mugavad tingimused spordiga tegelemiseks ja eriti tähtis on luua sobivad võimalused lastele. ,,Miniväljakut Sõle staadioni juures saavad kasutada nii piirkonna elanikud kui ka lähedal asuvate koolide õpilased,” ütles Belobrovtsev.

“Kohalik kogukond pakkus eelmise aasta kaasava eelarve konkursile universaalse spordiväljaku idee, kuid see projekt ei võitnud. Kuna ka tänavused projektid seonduvad paljuski vaba aja ja spordiga, näitab see linnaosa elanike suurt huvi ja soovi, et linnaosa rajaks enam võimalusi sportimiseks,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Multifunktsionaalne spordiväljak rajatakse Sõle staadioni juures asuva (Sõle 40a), korvpalliväljaku naabrusesse. Kunstmurukattega väljakul (34x18 m) võib mängida jalgpalli, korvpalli, võrkpalli, tennist jmt. Universaalne spordiväljak saab valmis aastal 2022.

 

Uudise rubriigid: