12.06.2018

Tervise orienteerumine tõi kokku nii sportlased kui ka pühapäeva nautlejad

Pühapäeval toimus Pirital suur orienteerumine koos 133 osalejaga pilootprojekti raames.

“Tervise orienteerumine igas vanuses liikujale” on pilootprojekt, mille eesmärk on propageerida liikumist ning pöörata tähelepanu Pirita looduskaunitele kohtadele. “Huvitava asjaoluna saab välja tuua, et osalejaid oli igasuguseid - tulid perekonnad, sõbrad, üksikud hundid, sportlased ning nii noored kui ka vanad. Seega võime pilootprojekti edukaks lugeda, sest orienteerujaid oli igasuguseid ja erinevas vanuses” ütles Pirita linnaosa vanem Alina Tubli.

Orienteerumist ei võitnud kõige kiirema ajaga osaleja, vaid suurimate teadmistega võistkond. “Kuna orienteerumise eesmärk ei olnud läbida rada võimalikult kiiresti, siis võitja valiti välja vastavalt kontrollpunktides asunud ülesannete õigete vastuste alusel. Küsimused puudutasid Pirita linnaosa ning siin tegutsevaid ettevõtteid. Saime üritusele väga positiivset tagasiside ning kindlasti on plaanis ka tulevikus orienteerumisvõistlust korrata,” lisas Tubli.  

Esimese koha sai võistkond Lika (skoor 45, aeg 03:21:14), teise Tammed (skoor 44, aeg 02:48:13) ja kolmanda Šaša Tanja (skoor 44, aeg 02:56:58). Lisaks anti välja FC Levadia eriauhind, mille sai Maive Anijärv, kes oli krapsakas, kiire ning suurte jalgpalli teadmistega.
Vigri kohviku eriauhinna sai A-Tiim osava taime vastuse eest.

Tulemuste tabel on alla laetav SIIT
Vastused ja küsimused on alla laetavad SIIT

Uudise rubriigid: