19.11.2018

Nõmme Kalju tuli teist korda Eesti meistriks

Autor: Nõmme Sõnumid

Lõppenud hooaja ilma ühegi kaotusesta mänginud Nõmme Kalju
eesmärk on järgmisel hooajal tiitlit kaitsta. (foto: Mati Hiis/Nõmme Kalju)
10. novembril toimunud Eesti jalgpalli Premium Liiga viimase vooru järel krooniti Eesti meistriks jalgpalliklubi Nõmme Kalju.

Lõppenud hooaja ilma ainsagi kaotuseta mänginud Nõmme Kaljul oli viimases voorus kindlasti vaja võitu. Koduväljakul Hiiul võidetigi Narva Transi tulemusega 4:1 ja teist korda klubi ajaloos saavutatigi meistritiitel.

Nõmme Kalju presidendi Kuno Tehva sõnul on meistritiitel klubile väga tähtis. «Tegemist on meie esimese Nõmmel võidetud tiitliga ja see on Kalju jaoks väga tähtis fakt. Kogu Nõmme Kalju väike kollektiiv on selle tiitli nimel meeletult tööd teinud ja mõistagi olin presidendina tulemusega väga Rahul,» märkis Tehva.

Hooajaga tervikuna jäi klubi president rahule, sest meistritiitel oli töö ja pühendumise vili. «Kui üldse, siis ainuke miinus sellel hooajal oli UEFA Euroopa liigast välja kukkumine, aga võimalik, et just sellel põhjusel saime rohkem energiat tiitlivõitmisesse suunata. Nagu öeldakse, pole halba ilma heata,» rääkis Tehva.

Kuigi hooaeg on äsja lõppenud, seab klubi sihte juba järgmiseks ning meeskonda on kavas tublisti täiendada. «Meistritiitliga kaasneb suur vastutus Eesti, Tallinna, Nõmme, meie toetajate ja fännide ees,» sõnas klubi president. «2019. aastal osaleb Nõmme Kalju Meistrite liigas ja muidugi soovime ka seal väärikalt esineda. Tiitli kaitsmine on samuti meie plaanides ja nendel põhjustel soovime meeskonda oluliselt täiendada, et olla veel rohkem konkurentsis.»

Uudise rubriigid:

Allikas: Nõmme Sõnumid