23.08.2021

Südameke personali arengupäevad 16- 17.08.2021

Lasteaia Südameke personali arengupäevad Ruunaweres 16. - 17. august 2021.

Selleaastased lasteaia arengupäevad toimusid Rapla- ja Harjumaa piiril asuvas Ruunawere postimõisas. Ruunawere on ajalooline hobupostijaam aastast 1824, mis asub vaikses maalilises asukohas Tallinnast vaid 47 km kaugusel. Palju aastaid seisis see vana postijaam lagunenuna ja ootas oma saatust. Kuna vanast esialgsest postijaamast olid kivist seinad alles jäänud, siis tänasel päeval annab Ruunawere postimõis suurepärase ülevaate sellest, milline nägi välja rändurite -reisiate peatuspaik 200 aastat tagasi kui reisivahenditeks olid hobused ja hobuvankrid ning nii mõnigi rändas kepp käes ja reisukott seljas.

Arengupäevadesse mahtus nii tõsist tööd kui nalja ja naeru. Arengupäevadel analüüsisime tehtut, meenutasime lõppevat 2020/2021 õppeaastat ja pidasime plaani algavaks uueks õppeaastaks. Toimusid mõttetalgud lasteaia tegevuse toetamiseks, parandamiseks ning omavahelise koostöö tugevdamiseks. Koolituse töötoas said õpetajad praktilisi oskusi multifilmi tegemiseks ning koolituse lõpus sündis lasteaeda tutvustava multifilmi süžee.

Algav õppeaasta on meie lasteaias loovuse aasta. Juba on lapsi ootamas vast valminud savituba koos põletusahjuga. Jätkame õppeköögi kasutamist. Väljakuulutamisel on meie lasteaia välilava ideekonkurss. Personali arenguvestlustel hakatakse kasutama 360⁰ tagasisidet. Jätkame erinevates projektides osalemisega. Alustab töögruppide juhtide arenguprogramm. Veel sellel poolaastal - kõige pimedamal ajal, kui me kõik ihkame valgust ning hubasust, on plaanis korraldada jäätise konkurss, et nautida head suus sulavat ja omamoodi talverõõme.

Ruunaweres toimunud lasteaia Südameke personali arengupäevad tõmbasid joone alla möödunud õppeaastale, suvele ning puhkustele ja olid sissejuhatuseks algavale uuele õppeaastale. Ka Ilmataat, kes juba sügisele voli annab, kinkis meile nendeks päevadeks ilusa ilma lubades vihmal õues hullata vaid siis, kui meie vabas õhus toimunud tegemised olid läbi saanud.

Uudise rubriigid: