17.06.2021

Tallinn Tänab ja Tunnustab

Tallinna Lasteaed Sipsik pälvis õppeaasta lõpuüritusel „Tallinn Tänab ja Tunnustab“ rohkem kui ühe tunnustuse

Lõppev õppeaasta on olnud VAU (vastutustundlik, avatud ja uuenduslik) pakkudes väljakutseid, arengukohti ja uusi võimalusi, distantsõpe tuli, et jääda. Haridusmaastik üle maailma on pidanud järsult ja aega viitmata kohanema uute tingimustega, kus silmast silma ja ühises füüsilises ruumis õppimine pole enam võimalik.

Ka keerulistes oludes on oluline, et Tallinnas on õnnelikud õppijad ja iga õppija arendab endas välja parima. Parimate tunnustamine on Tallinna Haridusameti pikaajaline traditsioon,  nii võetakse igal kevadel õppeaasta kokku  „Tallinn tänab ja tunnustab“ parimate tunnustamisega. Tubli töö väärib märkamist ja jäädvustamist.

Tallinna Lasteaed Sipsik pälvis kolm tunnustust:

* Tervise tegu

tervist edendavate tegevuste ja tervislike eluviiside populariseerimise eest;

* Koostööprojekt 

projekti „Iga lapse jaoks on võti“ eestvedamise ja haridusasutuste omavahelise koostöö eest;

Eestvedaja: Tallinna Lasteaed Sipsik

Osalejad: Riigi Tugiteenuste Keskus, Tallinna Endla Lasteaed, Tallinna Komeedi Lasteaed, Tallinna Lasteaed Südameke, Tallinna Liivalossi Lasteaed, Tallinna Päikesejänku Lasteaed, Tallinna Virmalise Lasteaed, Tallinna Ülikool

* HaridusIDU EDUtalgud

haridusvisiooni 2030+ „Tallinnas on õnnelikud õppijad“ elluviimise ning inspireeriva ja uuendusliku õppimise toetamise eest.

Arengumäng „Teekond Kommikolli Kuningriiki“, mille fookuses on laste lugemise, kirjutamise, arvutamise ja sotsiaalsed ning eneseregulatsioonioskused

Aitäh märkamise ja tunnustuse eest!

Uudise rubriigid: