08.04.2019

Kutsume Tallinna koolide õpetajaid VR koolitusele

Kutsume Tallinna koolide õpetajaid liit- ja virtuaalreaalsuse töötuppa kolmapäeval, 24. aprillil kell 10.00-14.00 Tallinna Südalinna Kooli (Liivalaia 23).

Töötuba annab võimaluse osalejatel kuulda meie kooli kogemusest ainetundides virtuaalreaalsuse kasutamisest. Osalejad saavad proovida erinevaid õppetöö rikastamise võimalusi läbi virtuaal- ja liitreaalsuse kasutamise, et saada ülevaade milliseid vahendeid ning sisu on võimalik koolis kasutada.

Töötuba sobib osalemiseks kõige paremini II-III kooliastme õpetajatele, kellel puudub eelnev kogemus vastava valdkonnaga. Olenemata digipädevusest ja vanusest saavad kõik hakkama.

Töötuba viivad läbi Südalinna Kooli haridustehnoloog Anneli Kesksaar, infojuht ja robootikaõpetaja Jaanus Paasoja, Liitreaalsuse stuudio projektijuht ja õpetaja Kerttu Mölder ning kogemust jagavad võimalusel erinevad aineõpetajad.

Töötoas osalemine on tasuta. Töötoas saab osaleda max 16 osalejat. Ootame igast koolist 2 õpetajat.

NB! Töötuba filmitakse ja pildistatakse. Videoklippe ja fotosid kasutatakse kooli kodulehel ja Facebooki leheküljel ning erinevates kooli tutvustavates materjalides (nt voldikud, raamatud, konkursid, konverentsid jms).

REGISTREERIDA SAAB SIIN. 

Lisainfo ja küsimused: kerttu.molder@sydalinna.edu.ee

NB! Kui te ei saa siiski töötoas osaleda, siis palume sellest esimesel võimalusel teada anda.


Uudise rubriigid: