05.02.2019

Võitsime auhinna "Suured teod Tallinna noortele 2018"

5. veebruaril 2019 kuulutati Tallinnas Vene Teatris toimunud pidulikul noorsootöö tunnustuskonkursi „Suured teod 2018“ auhinnagalal välja aasta teod ja tegijad pealinna noorsootöös. Konkursile oli esitatud 66 kandidaati. Kategoorias "Suured teod Tallinna noortele 2018" oli 23 kandidaati.

Meil on väga hea meel teatada, et Tallinna Südalinna Kooli projekt „Kogupäevakool Tallinna Südalinna Koolis“ osutus võitjaks kategoorias "Suured teod Tallinna noortele 2018".

Palju õnne kõigile õpetajatele, kes igapäevaselt kogupäevakoolis lastega tegelevad! Samuti on tore näha, et nii palju lapsi jätkuvalt osalevad igapäevaselt kogupäevakooli õhtustes tegevustes.

Täname suure panuse eest projekti järgnevaid õpetajaid: Liina Ellakvere, Kirsti Saluäär, Riina Abner, Heli Hirs, Katrin Kitkas, Monika Ellakvere, Kerttu Mölder, Saara-Nette Tõugjas ja vabatahtlik Dimitra Κyriakou.

Eelmisel aastal aitasid mudelit luua veel Veiko Rohunurm, Kati Rand, Signe Kivi, Malle Koppel ja lisaks kogu ülejäänud koolipere, kes andis järjepidevalt tagasisidet ja aitas mudelit täiustada.

Täname toetuse eest Tallinna Haridusametit! 
Täname koostöö eest ka Eesti Tantsuagentuuri!

Meediakajastus auhinnagalast:

https://www.youtube.com/watch?v=dDLCAFbZ9Fw

http://www.pealinn.ee/tagid/koik/fotod-ja-video-selgusid-aasta-suured-teod-tallinna-noorsootoos-n236242

https://www.tallinn.ee/est/noorteinfo/Uudis-Selgusid-aasta-suured-teod-Tallinna-noorsootoos-2

https://www.tallinn.ee/est/noorteinfo/Uudis-Suured-teod-Tallinna-noortele-tunnustuskonkursi-Suured-teod-2018-nominendid

https://www.tallinnatv.eu/uudised/uudislood/19111-2019-02-05-tallinn-tunnustas-noorsootoeoe-tegijaid

Uudise rubriigid: