28.10.2021

28.10.2021 Halloweeni pidu ja kõrvitsanäitus Taime Lasteaias!

Eestis pole Halloween nii levinud, kui mujal maailmas, kuid sellegi poolest  Taime Lasteaias on juba heaks traditsiooniks Halloweeni tähistamine.  Oktoobri viimasel nädalal räägiti lastele, mis on Halloween ning mida sel ajal tehakse nii Eestis kui ka mujal maailmas. Lisaks selle seotusest hingedepäevaga. Ka lapsevanemad lõid selles väga aktiivselt kaasa, tuues lastele suurepärased kostüümid ja lisaks kostüümidele ka erinevaid dekoratsioone (kõrvitsalaternad). Laste kostüümid olid väga huvitavad ja fantaasiarikkad. Meie kirjus seltskonnas oli hulganisti võlureid, oli erinevaid loomi, piraate,  kummitusi, superkangelasi (ämblikmees), zombid ja isegi kõrvitsad. Halloweeni koosüritus  toimus 28. oktoobril õues ning kujunes väga meeleolukaks. Peole andsid hoogu muusikaõpetaja Enelin ja õppealajuhataja Taissia juhendatud laulud ning võistlus- ja tantsumängud.

Samuti Halloweeni nädalal oli avatud kõrvitsa näitus. Kõigi laste emad-isad, vanaemad-vanaisad, tädid-onud said tuua näitusele kõrvitsast tehtud käsitöö. Toodi palju ja väga vahvaid kõrvitsaid.

Olime nende päevade jooksul saanud palju toredaid emotsioone!

Lasteaia perele meeldis väga lasteaia Halloweeni-kõrvitsanädal. Meeldis, et korraldati lasteaias kõrvitsanädalal mitmekesiseid tegevusi ning lapsed said palju uusi teadmisi!

Suur tänu lastevanematele toodud kostüümide- ja kõrvitsate eest!!! 

Suur tänu tehtud dekoratsioonide ja kaunistuste eest õppealajuhatajale Taissia!

01.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14..jpg

16..jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

Uudise rubriigid: