04.11.2021

04.11.2021 "Meie lemmikloom" konkursi tulemused!

’’Lemmiklooma omanikul ei ole raske leida põhjuseid, kuidas meie karvased sõbrad rikastavad meie elu. Nad on armsad, nunnud ja tänu neile leiab iga päev internetist mõne naljaka video või pildi, millega oma päev rõõmsamaks muuta. Lisaks on meie lemmikutel hämmastav mõju meie tervisele ja sotsiaalelule. Lemmikloom on tore kaaslane, kellega suhelda, naerda ja isegi muret kurta, sest keegi ei kuula sind paremini, kui sinu armas neljajalgne seda teeb. Temast saab inimesele tõeline sõber ja pereliige, kes muudab tühja kodu rõõmsamaks ja soojemaks.’’

Taime Lasteaias toimus videokonkurss ’’Meie lemmikloom’’, milles osalesid lapsed ja pered oma kõige lemmikumatega. Vanemad saatsid videoid oktoobrikuu jooksul ning esindatud olid pered kõikidest rühmadest. Lasteaia žürii valis välja kolm kõige silmapaistvamat filmi kategoorias ’’Kõige südamlikum lemmik’’.

Žürii oli südamepõhjani liigutatud, kui armsaid ja huvitavaid lemmikloomi elab meie laste kodudes ning novembrikuu jooksul vaadatakse kõiki videoid rühmades koos lastega.

Täname kõiki peresid, kes saatsid meile oma filmid ja võitjaid ootavad toredad auhinnad!

Uudise rubriigid: