04.02.2019

Eelinfo 4.-10. veebruar

Esmaspäev, 4. veebruar

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski juhib reklaamikomisjoni koosolekut.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosa asetäitjatega.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib linnaosavalitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga.

10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb konkursi Nõmme aasta õpilase ja õpetaja žürii koosolekul.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse meedia töönõupidamist.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski juhib LOV meedianõupidamist.

11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

11.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa haljastuse ja heakorrateemalist nõupidamist.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub linnapea Taavi Aasaga haridusteemadel.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.

14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine

14.00 töökoosolek Mustamäe koolide ja lasteaedade direktoritega. Juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.

14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe nõupidamine linnaosavanema asetäitjatega.

15.00–18.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub kodanike vastuvõtt.

15.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke. 

Teisipäev, 5. veebruar

7.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ja Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski osalevad nõupidamisel Tallinna linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvarti juures.

9.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb pestitsiidide teemalisel nõupidamisel.
9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna koolijuhtide ja –meeskondade nõupidamisel.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib nõupidamist Välja tn 8 parkimisküsimustes.

10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Tallinna kalmistute esindajaga.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub Eesti Tuleartistide Liiduga.

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tervitab Eakate Filmiklubis osalejaid (Salme tn 12).

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb kalmistute arengukava koostamise nõupidamisel.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tervisenõukogu koosolekul.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski tervitab kontserdi kuulajaid Lasnamäe Sotsiaalkeskuses.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab Lenderite mälestusmärgi Politseiaias.

14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub MTÜ Tondi SK Ajalooklubi juhatuse esimees Jaak Hauaga.

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osalevad noorsootöö valdkonna tunnustuskonkursi „Suured Teod 2019“ auhinnagalal Vene Teatris.

17.00 Haabersti linnaosakogu koosolek.

17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub Süda-Tatari asumi elanikega.

 

Kolmapäev, 6. veebruar

9.15 Kesklinna vanem Vladimir Svet arutab muinsuskaitseameti ja juudi kogukonna esindajatega juudi vana kalmistu (Magasini 27) territooriumi korrastamist.

10.00 linnavalitsuse istung

10.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb TEI nõukogu koosolekul.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Kalevi staadioni renoveerimise esimese etapi ajutise komisjoni koosolekut.

11.15 abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub kodanikuga.

11.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub KÜ Pronksi 4 esindajatega.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet õnnitleb Tõnu Aava juubeli puhul.

15.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp osaleb HHH infosüsteemi juhtrühma nõupidamisel.

17.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosakogu koosolekul.

18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Kristiine korteriühistute infopäeval.

 

Neljapäev, 7. veebruar

9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb haridusameti ehitusobjektide koosolekul abilinnapea Vadim Belobrovtseviga.

9.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb konverentsil Tuulelohe Lend 2019.
9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Päevalille lasteaia hoolekogus.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub abilinnapea Eha Võrguga haridusobjektide teemal.

10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab Kristiine linnaosa lasteasutuste Talvetralli (Tondi 84).

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosas 100 aastat tagasi olnud rajatiste tähistamise komisjoni nõupidamist.

10.–12.00 Mustamäe LOV linnamajanduse osakonnas toimub kodanike vastuvõtt.

11.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine.

12.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, linnaosavanema asetäitjate ja linnaosavalitsuse osakondade juhtide koosolek.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb heakorrakuu talgute korraldamise koosolekul.

14.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist endise lastestaadioni tuleviku teemal.

15.00 Haabersti linnaosa eluasemekomisjoni koosolek.

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Tallinna Linnavolikogu istungil.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Pääsküla koolis Nõmme aasta õpilase galal.

 

Reede, 8. veebruar

8.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb „Pirita aasta inimese“ komisjonis.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb lähenevate sündmuste koosolekul.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb nõupidamisel abilinnapea Kalle Klandorfi ja kommunaalameti juhataja Ain Valdmanniga.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib vanalinna päevade programmikomisjoni koosolekut.

11.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfiga.

12.00 Mustamäe linnaosa valitsuse välikontor Mustamäe turul.

13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski ja Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osalevad Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tänuüritusel Õpetajate Majas.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasa juures.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Rulaliidu esindajatega.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa parkimiskomisjoni töönõupidamist.

14.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga.

18.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski autasustab noori Lasnamäe Tuleviku Tegija üritusel.

 

Laupäev, 9. veebruar

15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson võtab osa Veskimetsa-Mustjõe talvekohvikute päevast.

16.30 Väike-Õismäe tiigi ääres amfiteatris toimub Tulepidu, kus osalevad abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

17.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb tuleetenduskunsti festivalil FAW Cup 2019.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Põhja-Tallinna tulepeol.

 

 

 

Uudise rubriigid: