Tallinna Tantsupeo kava

1. RÄDITANTS

tantsivad C- ja B-segarühmad

tants: pärimustants / lavastus: Rauno Zubko

muusika: ansambel Virre

 

2. LAASTUD LENDAVAD 

tantsivad B-segarühmad

tants: Ene Jakobson / lavastus: Kalev Järvela

muusika: rahvamuusika „Harju valss“ ansambel Tuuleviiul

                                     

3. ÜITS PAIGAKE

tantsivad naisrühmad

tants: Ülle Feršel / lavastus: Agne Kurrikoff-Herman

muusika: Anu Taul / sõnad: Mare Osi

 

4. HÜPPEGA LABAJALG

tantsivad nais- ja neiduderühmad

tants ja lavastus: Agne Kurrikoff-Herman

muusika: rahvamuusika seadnud ansambel Vägilased

 

5. RAABIKU

tantsivad 3.-4.klassi segarühmad

tants: pärimustants / lavastus: Anli Soosaar

muusika: rahvamuusika

 

6. KEVADRÕÕM

tantsivad 3.-4. klassi segarühmad

tants: Kristiina Siig / lavastus: Anli Soosaar

muusika: Astrid Lõbini „Kevade marss“ / sõnad Evi Salmi / rahvamuusika „Raabiku“ seadnud Arno Tamm

 

7. KIIGEMÄEL

tantsivad B-segarühmad

tants: Salme ja Ott Valgemäe / lavastus: Kalev Järvela

muusika: lauluviis „Kiigemäel“

 

8. HEINALISED

tantsivad neiduderühmad

tants: Ave Anslan / lavastus: Britta Kaukver ja Lisanna Tälli (Tallinna Ülikool)

muusika: rahvaviis „Piimanaiste polka“ seadnud Ruslan Trochynskyi

 

9. KÄGARA

tantsivad 1. klassi segarühmad

tants: pärimustants / lavastus: Agne Kurrikoff-Herman

muusika: rahvamuusika

 

10. ON MEIE KESKEL SUVI

tantsivad 1. klassi segarühmad

tants ja lavastus: Agne Kurrikoff-Herman

muusika: Arne Oit / sõnad: Ellen Niit ja Märt Hunt / seade: Kristjan Priks

 

11. SUVETUULES

tantsivad C-segarühmad

tants: Ene Jakobson / lavastus: Helena-Mariana Reimann

muusika: Janno Vesik „Meremäe valss“

 

12. TÕMBA JÜRI

tantsivad C-segarühmad

tants: Ida Urbel / lavastus: Helena-Mariana Reimann

muusika: Edgar Arro ja Leo Normeti operetist „Rummu Jüri“

 

13. KASSISABA KADRILL

tantsivad  D-segarühmad

tants: Ene Jakobson / lavastus: Kalev Järvela

muusika: rahvamuusika

 

14. KOOLITEEL

tantsivad 2.-3. klasside segarühmad

tants: Liina Eero / lavastus: Dagmar Nakus

muusika: Priit Pajusaar „Laul Leiutajate küla koolist“ / sõnad: Leelo Tungal

 

15. ORAVAKESED

tantsivad 2.-3.klasside segarühmad

tants: Liina Eero / lavastus: Dagmar Nakus

muusika: rahvamuusika, Margus Ceenre ja Tarmo Kivisilla „Improvisatsioonid karjase pillidel“

 

16. PÄRGLIPOLKA

tantsivad 7.-9.klasside segarühmad

tants ja lavastus: Maido Saar

muusika: rahvaviisi seadnud Arno Tamm

 

17. MARUPOLKA

tantsivad 7.-9.klasside segarühmad

pärimustantsu seade ja lavastus: Maido Saar

muusika: rahvamuusika

 

18. LÄKI OBEST OLLALEE

tantsivad A-segarühmad

tants: Helena -Mariana Reimann / lavastus: Kätrin Järvis

muusika: rahvamuusika seadnud ansambel Vägilased

 

19. KADREL IV

tantsivad B-segarühmad

tants ja lavastus: Kalev Järvela

muusika: rahvamuusika

 

20. TALITRALLIREIN

tantsivad  5.-6. klasside segarühmad

tants ja lavastus: Rauno Zubko

muusika: Kristjan Priks „Kumõska“

 

21. NÄLJAMIHKEL

tantsivad 5.-6. klasside segarühmad

tants: Elo Unt / lavastus: Rauno Zubko

muusika: rahvalaulu „Näljapeks“ seadnud Arno Tamm / sõnad: rahvaluule, Arno ja Liisi Tamm. Rahvaviisi „Mihkli esimene polka“ seadnud ansambel Paabel

 

22. VIIULI WILLEMI VALSS

tantsivad D-segarühmad

tants: Maie Orav / lavastus: Kalev Järvela

muusika: rahvamuusika „Walss Pilli Willemi järel“

 

23. KINDAKIRJAD

tantsivad nais- ja neiduderühmad

tants: Liis Rinde ja Merje-Liis Sepp / lavastus: Agne Kurrikoff-Hermann

muusika: „Hiidlase vene kamaruska“, ansambel RO:TORO

 

24. ILOSA

tantsivad  A-segarühmad

tants: Ilma Adamson / lavastus: Kätrin Järvis 

muusika: rahvalaulu seadnud ansambel Ummamuudu

 

25. KODUSOLEMISE TANTS

tantsivad A- ja B-segarühmad

tants: Mait Agu / lavastus Kätrin Järvis (kasutatud Mait Agu lavastust aastast 1995)

muusika: rahvamuusika, ansambel Segased ja Thea Paluoja

 

26. OIGE JA VASEMBA  

tantsivad kõik!

 

Viimati muudetud: 10.03.2017