Tallinna tantsupidu LINNALEND

I Tallinna tantsupidu pealkirjaga "Linnalend" toimub Tallinna päeval, 15. mail Tondiraba Jäähallis. 
15.00 I etendus (reserveeritud Tallinna koolide õpilastele)
19.00 II etendus (pileti väljatrükk Piletilevist 2€)


Esimene Tallinna tantsupidu jutustab loo pealinna lastest, noortest ja täiskasvanutest, meie tegemistest neljal aastaajal. Tantsitakse läbi erinevate linnaosade, läbi parkide kõrghoonete ja puumajade vahele, mööda mägesid mere äärde ja linna südamesse. Linnulennul üle Tallinna tantsib rohkem kui 1600 tallinlast 100st rahvatantsurühmast. 

Etendus on ilma vaheajata ja kestab 1,5 tundi.

Pileti hinnas sisaldub kava, mille saab kohapealt.

Tantsupidu toimub Tallinna Kultuuriameti, Tallinna Rahvatantsujuhtide Seltsi ja Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi koostöös. Tantsupeo kunstiline juht on Elo Unt.

Linnulennul üle linna tantsivad:
1.-2. klass
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 4
Pirita Majandusgümnaasiumi lasterühm
Lasnamäe Gümnaasium
Nõmme kultuurikeskuse lasterühm
Pelgulinna Gümnaasiumi 2.klassi rahvatantsurühm
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm I
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm III
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm II
Tallinna Reaalkooli 2A klass
Tallinna Reaalkooli 2B klass
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2C klass
 
2.-3. klass
 Kuristiku Gümnaasium, 2a
Pelgulinna Gümnaasiumi 3.klassi rahvatantsurühm
Tallinna Vaba Waldorfkooli rahvatantsurühm
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm I
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm II
Tallinna Saksa Gümnaasiumi algklasside Tuisulise segarühm
Rahumäe lapsed
Rahukas
Lasnamäe Gümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
 
3.-4. klass
Kuristiku Gümnaasium, Priisle/Spekter
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 3
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 3.-4.klassi segarühm
Tallinna Kesklinna Põhikooli 3.-4. kl rahvatantsurühm
Pelgulinna Gümnaasiumi 4kl.
Lasnamäe Gümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi tantsurühm "Undikutsikad"
 
5.-6. klass
TA SÕPRUS-VIIMSI 
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 1
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 2
Pelgulinna Gümnaasiumi 5.-6. klassi rahvatantsurühm
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 5.-6.klassi segarühm I
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 5.-6.klassi segarühm II
Rahumäe tantsurühm
Leigarid 5.-6. klass
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
 
7.-9. klass
Kuristiku Gümnaasium, 6.-7.klass
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm I
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm II
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm III
Lasnamäe Gümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Pelgulinna Gümnaasiumi 7.-9. klassi rahvatantsurühm
 
A-rühmad
Tallinna Ülikooli Rahavatantsuansambel Soveldaja
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel SAVIJALAKESED
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel SAVIJALAKESED
Tantsuansambel Sõprus esindusrühm
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambli Kuljus esimene rühm
Sõleke vilistlased
 
B-rühmad
Tallinna Ülikooli Rahvatantsuansambel Soveldaja
Tantsuansambel Tuisuline Põhirühm
Tantsuansambel Tuisuline algajate segarühm
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambli Kuljus teine rühm
Rahvatantsuselts Pääsuke segarühm
Tantsuselts Sõleke BI segarühm
Leigarid B1
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel SAVIJALAKESED
Rahvatantsuselts Pääsuke noorem segarühm
Tantsuansambel Tuisuline Segarühm
Rahvakultuuriselts Koidupuna MTÜ
 
C-rühmad
TA SÕPRUS c-segarühm
Tantsuansambli Lee noorterühm
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel SAVIJALAKESED
Tantsuansambel Sõprus noorte segarühm
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambli Kuljus noorem rühm
HK Kullo tantsuansambel Sõleke noorte segarühm I
Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke noorte segarühm II
Leigarid C-rühm
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Õmmikad (Tallinna Õpilasmaleva rahvatantsurühm)
 
D-rühmad
Tantsuselts Sõleke D segarühm
Pelgulinna RM tantsurühm TONTAR
Tantsuansambel Sõprus vanem segarühm
KIVIMÄE KIVID D
Juhukse vanem segarühm
SRTR Veerepeal 
Leigarid D
 
Naisrühmad
Tantsuansambel SÕPRUS naisrühm I
Tantsuansambel SÕPRUS naisrühm II
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi õpetajate naisrühm
Tallinna Ülikooli Rahvatantsuansambel Soveldaja
Pelgulinna RM naisrühm
Tantsuansambel Tuisuline naisrühm
Tantsuansambel Tuisuline kogemustega naisrühm
Naisrühm "Adeli" (Tallinn)
K8
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm I
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm II
Rahvatantsuselts Pääsuke noorem naisrühm
Veeteede Ameti naisrühm
Acanthuse Seminari naisrühm
Raabiku naisrühm
MTÜ Koreograafia stuudio Lootos Pluss
Tantsuansambli "Kullaketrajad" naisrühm
Astangu Naised
Nõmme Marid
 
Neiduderühmad
Tallinna Inglise Kolledži neiduderühm
Leigarid neiud
Tallinna 32. keskkooli neiduderühm
Viimati muudetud: 24.10.2017