Tervisedenduse spetsialistid linnaosades

Alates 1. jaanuarist 2008 on  kõikide Tallinna linnaosavalitsuste juurde loodud tervisedenduse spetsialisti ametikoht eesmärgiga tagada „Tallinna rahvastiku tervise arengukava 2008-2015“ elluviimine.

 

Tervisedenduse spetsialistid Tallinna linnaosavalitsustes:

Haabersti Linnaosa Valitsus
Liina Kaev
tel 645 4860
e-post liina.kaev@tallinnlv.ee 

 

Kesklinna Valitsus
Terje Vonbret
tel 645 7210
e-post terje.vonbret@tallinnlv.ee

 

Kristiine Linnaosa Valitsus
Hela Kauber
tel 645 7119
e-post hela.kauber@tallinnlv.ee

 

Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Anna Melnikova
tel 645 7702
e-post anna.melnikova@tallinnlv.ee

 

Mustamäe Linnaosa Valitsus
Riina Jõgi
tel 645 7590
e-post riina.jogi@tallinnlv.ee  

  

Nõmme Linnaosa Valitsus
Essi Vahtras
tel 645 7338
e-post essi.vahtras@tallinnlv.ee

  

Pirita Linnaosa Valitsus
Kaido Bammer
tel 645 7617
e-post kaido.bammer@tallinnlv.ee

 

Põhja-Tallinna Valitsus
Triin Lindau
tel 645 7073
e-post triin.lindau@tallinnlv.ee

 

 

Linnaosade tervisemeeskonnad

  

Viimati muudetud: 07.03.2018