13.10.2011

Õiguslahenduste e-keskkond tõi välja uue teenuse

Dokud.ee tõi turule uue teenuse, mis pakub õiguslikku abi ilma šokeerivate arvete ja kallite tunnitasudeta. „Tuhandete eestimaalaste jaoks on kvaliteetne õigusteenus kõrge hinna tõttu raskesti kättesaadav olnud,” sõnas ettevõtte juht Mihkel Randrüüt.

„Dokud.ee toob aga teenused kliendini odavamalt ja mugavamalt.” Dokud.ee võrgustikus osaleb viis advokaadi- ja õigusbürood, mille hulka kuuluvad ka rahvusvaheliselt Legal500 tunnustatud tippbürood. Veebilehe vahendusel pakutakse dokumentide koostamist, õigusküsimustele vastamist ning konsultatsioone.

Lehe kaudu pakutavate püsiteenuste kuutasud algavad alates 15 eurost ning need sisaldavad lisatasuta põhiteenuseid. Kõik lisategevused on kuni 30 protsenti odavamad büroode tavahinnakirjast. 

Kõik teenused ei ole siiski kättesaadavad üksnes internetikeskkonnas. Nõustamist on võimalik saada vastavalt soovile nii Skype’i, telefoni kui ka õigusspetsialistiga kohtumise teel. Klientide sõnul pakub Dokud.ee teenus võimalust kokku hoida ning annab kindlustunde. „Dokud.ee pakutav lahendus aitab meil planeerida ja olulisel määral vähenda oma õiguskulusid. Enam ei pea ig kord telefoni tõstes oodatava arve pärast muretsema,” sõnas Beebikeskuse tegevjuht Margus Hallik. 

Dokud.ee on 2011. aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on muuta õigusteenused kättesaadavaks ning soodsamaks. Dokud.ee pakub alternatiivseid õiguslahendusi, mis võimaldavad ettevõtetele ja eraisikutele ligipääsu lisatasuta põhiteenustele. Lisaks aitab Dokud.ee säästa kuni 30% senistest esindajale kuluvatest õiguskuludest. 

Allikas Innovatsiooniajakiri HEI