23.05.2019

Nõmme turu grillipäev

Nõmme turul toimub 2. juunil meeleolukas ja vahva üritus, kus tippkokk Priit Toomits ja Eesti BBQ Assotsatsioon teevad selgeks mida tasub grillida ja mida bbq-da.

Nõmmeturul toimub enneolematu grillimise ja liha valmistamise päev, kus Eesti tuntuimad grillmeistrid ja Eesti BBQ Assotsastiooni liikmed valmistavad maitsvaid roogasid lihast, kalast ja köögiviljadest. Tippkoka Priit Toomitsa juhendamisel valmivad grillil käsitöövorstid ja erinevaid juurikaid, mis grilliroa kõrvale imehästi sobivad. Kogu tooraine on pärit Nõmme turu kauplejatelt ja seda on võimalus nii värskena kui küpsetatuna kohe kaasa osta!

Nõmme turu kioskites on müügil rohkemal ja vähemal määral grillimiseks ja bbq-tamiseks ettevalmistatud liha. ,Tahad sõpradele pakkuda meeldejäävat liharooga siis tule kogu nippe ja nõuandeid välismaal võistlustel ja võtmas käinud meestelt. Nemad juba teavad kuida liha marineerida või millal on õige aeg liha grillilt ära võtta. Kui pikalt peab olema veise või sealiha eelnevalt marinaadis ja mida teha näiteks kalaga? Kõikidele küsimustele saad vastuse Nõmme turu grillipäeval, pühapäeval, 2. juunil! 

Grillime kõiki tooraineid kohapeal või valmistame neid BBQ ahjus. Tule degusteerima ja kui väga-väga meeldib, saad prae koju vanaemale ka viia! 

Tule turule, jagame turul rõõmu!

Lisainfot otsi Nõmme turu Facebooki lehelt!

Uudise rubriigid: