29.11.2017

Kakumäe kutsub võlumetsa loodust nautima

Esimesel advendil ootab külastajaid ees jõulutee läbi Kakumäe rannapargi, kus saab maitsta erinevaid sööke ja jooke, osta käsitööd ja erinevaid jõulukinke.


3. detsembril ehk esimesel advendil toimub Kakumäe rannapargis kell 12-17 kogupereüritus Kakumäe Võlumets.

MTÜ Kakumäe Elu korraldab juba teist aastat kogukonnaüritust, Kakumäe Võlumets, eesmärgiga tuua Kakumäele jõulurõõmu. Üritus on külastajatele tasuta. Võlumets on omamoodi rännak läbi Kakumäe rannapargi, mille iga käänaku tagant leiab midagi uut ja huvitavat. Avastamisrõõmu jätkub tervele perele. Eelmine aasta sai Võlumetsas uudistada ja soetada endale meelepärast Eesti käsitööd, jõulukingitusi ja head sööki-jooki. Lastele tegid lõbusõitu ponid, lammastele sai pai teha ja muidugi käis Võlumetsas kohal ka Jõuluvana.

"Eelmisel aastal külastas Võlumetsa kokku üle kahe tuhande inimese ja külastajatelt kuuldud tagasiside oli meile - korraldajatele ülipositiivne. See motiveeris meid ka sel aastal Võlumetsa retke korraldama," ütles MTÜ Kakumäe Elu juhataja Kristi Reimets.

"Sellel aastal ootab külastajaid samuti ees jõulutee läbi Kakumäe rannapargi, kus saab maitsta erinevaid sööke ja jooke, osta käsitööd ja erinevaid jõulukinke - kokku tuleb Võlumetsa pea 60 kaubitsejat. Kunagi varem pole Kakumäel korraga nii palju kauplejaid olnud, ega ka nii suurt kogupereüritust," lisas ta.

Kutsume kõiki sellel pühapäeval 3.12 Kakumäe Võlumetsa üritusele nautima värsket õhku, loodust ja mõnusat atmosfääri.

Uudise rubriigid:

Allikas: Ajaleht Pealinn