Rühmad

 Valverühm hommikul 7.00 - 7.30 ja õhtul 18.00 - 19.00 on graafiku alusel. Info on rühmades.

Meretuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30- 18.00 

Rühma telefon 58 86 38 15

Õpetajad:

Marianne Nõlvak - Marianne.Nolvak@tuule.edu.ee 

Nadežda Vladõkin - Nadezda.Vladokin@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Tatjana Korobitsõna

Nagu mõnus meretuul, naer on meie laste suul!

 

Lõunatuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 57 86 58 29

Õpetajad:

Piret Talu - Piret.Talu@tuule.edu.ee 

 Kaire Tiits - Kaire.Tiits@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Mare Eelmaa

Soe lõunatuuleke paitab näod meil naerule!

 

Tuulesell (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 53 32 43 15

Õpetajad:

 Liis Pihlak - Liis.Pihlak@tuule.edu.ee 

Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Anu Orasi

Tuulesell on vahva sell, mängib rõõmsalt iga kell!

 

Tuulepall (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 58 55 74 08

Õpetajad:

Raissa Rõhlova - Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Ella Tui

Väljas tugev tuulepall, lapsel kaelas uhke sall! 

 

Tuuletroll (aiarühm) 

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 53 0 247 11

Õpetajad: 

Eva Elm - Eva.Elm@tuule.edu.ee 

Marina Eisen - Marina.Eisen@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Ülle Kütsar

 Tuuletrollil rõõmus meel, kindlalt kõnnib oma teel!

 

Tuulelipp (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 51 94 62 59

Õpetajad:

Malle Mölder - Malle.Molder@tuule.edu.ee    

Raige Ifrad - Raige.Ifrad@tuule.edu.ee (lapsehoolduspuhkusel)

Anne Liiva - Anne.Liiva@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Elle Engel

Tuulekene puhu sa, meie lipp nüüd lehvima!

 

Tuulekell (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma telefon  53 92 86 81

Õpetajad: 

Nadežda Vladõkin - Nadezda.Vladokin@tuule.edu.ee  

Marija Tšeremiskin - Marija.Tseremiskin@tuule.edu.ee  

Õpetaja abi: Gerli Teidla

Meie naer kõlab kui tuulekella helin!

 

Tuulelohe (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 57 87 79 82

Õpetajad:

Ulvi Eenmaa - Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee 

Krissu Väät - Krissu.Vaat@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Nadežda Tome

Tuulelohe tiivul lasteaia mängumaale!

 

Tuulepesa (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 56 23 81 78

Õpetajad:

Diana Kuulma- Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

Heli Heinväli - Heli.Heinvali@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Reelika Reinberk

Meie lapsed on haruldased nagu tuulepesad puu okstel!

 

Tuuleveski (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 53 81 27 63

Õpetajad:

Liisa Maalder - Liisa.Maalder@tuule.edu.ee 

Kaire Tiits - Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Galina Jõenurm

Tuuleveski rühm jahvatab kõrgekvaliteedilist jahu!

 

Tuulelaev (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.15-18.00 

Rühma telefon 58 53 96 57

Õpetajad:

Urve Külv -  Urve.Kulv@tuule.edu.ee

Sirje Ojala - Sirje.Ojala@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Marju Peterson

Õues on päike ja õues on tuul, "Tuulelaeval" on naeratus suul! 

 

Tuuleratas (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma telefon  51 94 75 89

Õpetajad:

Greete Soon - Greete.Soon@tuule.edu.ee (lapsehoolduspuhkusel)

Taali Vähter - Taali.Vahter@tuule.edu.ee 

Gloria Rannu - Gloria.Rannu@tuule.edu.ee  

Õpetaja abi: Piret Rammus

 

 

 

Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

 

 

Viimati muudetud: 26.08.2021