27.02.2019

Suvine töökorraldus 2019 (uuendatud!)

Lp. lapsevanemad

Juunikuu on jõudnud poole peale ja suvi täies hoos. Õppetöö lasteaias on lõppenud ning lasteaia personal hakkab puhkusele minema. Kuna lasteaia töötajad, nii nagu kooliõpetajadki, saavad puhata ainult õppetöövälisel ajal suvel, siis on järgmisest nädalast avatud ainult mõned valverühmad.

Kindlasti ka lapsed vajavad puhkust „oma tööst“ nii nagu täiskasvanud. Nad on olnud samas ruumis sama seltskonnaga pikad päevad, kindlaid reegleid ja kohustusi täites terve õppeaasta. Suvel vajab laps mõnda nädalat, et olla  rahulikult kodus oma pere ja lähedastega, sest kodune keskkond on see, mida laps kõige rohkem vajab, et olla rõõmus, terve ja tasakaalukas.  Seega, kellel on vähegi võimalik, siis palume anda nii endale kui ka oma lapsele võimalus kasvõi natukene aega koos veeta. 

Juulis töötab maja valverühmadega ning lasteaed on avatud 7.00-18:00.

Suvel ei toimu ohutusest tulenevalt rühmade rattapäevi.

Kindlasti paneme kõigile südamele, et on väga tähtis sulgeda kogu aeg aiaväravate riivid, sest rühmades on koos võõrad lapsed ja võõrad õpetajad.

Samuti tuleb arvestada sellega, et mõnel päeval võib olla lapsi rühmades rohkem kui tavapäraselt ja  sellega, et õpetajad vahetuvad rühmades peaaegu igal nädalal. Samuti vahetuvad suve jooksul rühmaruumid, täpsem liikumise plaan on kirja manuses ja kindlasti annavad infot edasi ka rühmaõpetajad.

Soovime kõigile kosutavat ja rikastavat suvepuhkust, et keegi meist, ei lastest ega täiskasvanutest, ei peaks septembris tõdema, et suvi läks, aga puhkusele ei jõudnud.

 Lisalugemine: https://www.perekool.ee/artiklid/miks-vajalik-lastele-suvel-puhkust-anda-lasteaiast/

Puhkused 19 UUS - kodulehele (1)_page-0001.jpg

Uudise rubriigid: