20.03.2008

Pärnu maantee rekonstrueerimisprojekti avalikustamine

Alates 24. märtsist kuni 4. aprillini on kõigil soovijatel võimalik tutvuda SKA Inseneribüroo OÜ poolt koostatud Pärnu maantee (vahemikus Rohula ristmik kuni Laane tänav) rekonstrueerimise projektiga — asendiplaanid ja liiklusskeemid. Projekt on välja pandud Nõmme linnaosavalitsuses, Vabaduse pst 77 I korrusel asuvas saalis. Lisainfot saab Nõmme linnaosavalitsuse ehituse vanemspetsialistilt Jaan Ojasaarelt tel 645 7310.


Pärnu maantee rekonstrueerimise esimene etapp, mis hõlmab Rohula ringi ja Laane tänava vahelist lõiku on käesoleva aasta suurim tee-ehitusprojekt Nõmme linnaosas. Töödega loodetakse alustada suve alguses.
Sellega koos toimub nii rekonstrueeritava lõigu kui ka kõrvaltänavate kanaliseerimine. Esialgsete plaanide kohaselt tuleb Pääsküla poe juurde seoses lähedal asuva raudteejaamaga liikluse rahustamiseks ringristmik. See võimaldab ohutult sõidukitel tagasipööret sooritada. Laane tänava ristmikule planeeritakse fooriga reguleeritud ülekäik, kuna lähedal asub Kivimäe põhikool.

Uudise rubriigid: