13.01.2009

Haabersti Linnaosa Valitsus ootab ettepanekuid elutööpreemia laureaadi määramiseks.

Haabersti linnaosa elutöö preemia on Haabersti linnaosa autasu, mis antakse füüsilisele isikule linnaosa poolse tunnustusena Haabersti linnaosale osutatud teenete või silmapaistvate saavutuste eest. Preemia suuruseks on kümme tuhat krooni.

Taotlusi preemia määramiseks on õigus esitada linnakodanikel, samuti linnaosas tegutsevatel linna- ja riigiasutustel ning juriidilistel isikutel. Preemia andmise otsustab Haabersti linnaosa vanema poolt moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad lisaks linnaosavanemale kaks Haabersti Linnaosa Halduskogu esindajat ja kaks Haabersti Linnaosa Valitsuse esindajat. Preemia annab üle linnaosa vanem Viktor Vassiljev iga aasta veebruaris korraldataval Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel.

Seni on preemia saanud: korvpallitreener Ilmar Kaiv (2005.a), zoosemiootik Aleksei Turovski (2006.a), kirjanik Herta Laipaik (2007.a) ja judotreener Andres Lutsar (2008 a.).

Taotlused palume esitada kirjalikult Haabersti Linnaosa Valitsusele aadressil: Ehitajate tee 109a, 13514 Tallinn. Taotluses näidata ära preemia kandidaadi ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, elukoht/kontaktandmed, elukutse või amet, töö- või teenistuskoht ning põhjendus preemia määramiseks.

Taotluste esitamise tähtaeg on 13. veebruar 2009.

Uudise rubriigid: