01.04.2009

Kaitsepolitsei puhkpilliorkester osaleb Tallinna laulukonkursil

Laulukonkursile Tallinna Laul on teiste tuntud muusikute ja ansamblite seas saatnud oma laulu ka Kaitsepolitsei puhkpilliorkester.

Kaitsepolitsei puhkpilliorkester on võtnud laulukonkurssi äärmiselt tõsiselt, sest nende orkestriga on ühinenud ka lipo (liikluspolitsei) ja jupo (julgestuspolitsei) orkestrid vähendatud koosseisus.

Laulukonkursi toimkonna aseesimehe Tallinna linnakantselei referendi Katrin Siska sõnul vastas Kaitsepolitsei puhkpilliorkestri esitatud laul igati esitatud nõuetele - laulu kestus jäi nelja minuti piiresse ning algupärased sõnad ja muusika olid kenasti seotud Tallinna linnaga.

Kaitsepolitsei puhkpilliorkestri proovid toimuvad Tallinna Linnavalitsuse hoones öösiti. „Seekord tuli linn kaitsepolitseile ise vastu ja pakkus oma ruume öiseks kasutamiseks," nentis Siska.

Kuni 30. aprillini k.a. toimuv laulukonkurss Tallinna Laul on avalik ja sellel võivad osaleda kõik füüsilised ja juriidilised isikud, v.a hindamiskomisjoni liikmed. Laulukonkursi võitjale antakse välja autoritasu 20 000 krooni, paremusjärjestuses teisele kohale tulnud laulu autorile 10 000 krooni ning kolmandale kohale tulnud laulu autorile 6000 krooni. Rahvahääletuse võitnud laulu autor saab autoritasu 9000 krooni.

 

Uudise rubriigid: