Eelhääletamine kõikides jaoskondades

15.16. oktoobrini kella 1220ni saab hääletada ainult elukohajärgse valimisringkonna valimisjaoskondades. See tähendab, et näiteks Haabersti linnaosa valija võib valida endale meelepärase valimisjaoskonna rahvastikuregistrijärgse elukoha ehk Haabersti valimisjaoskondade nimekirjast, Mustamäe valija Mustamäe valimisjaoskondade nimekirjast.

Tallinna valimisjaoskonnad 2021. aasta Tallinna Linnavolikogu valimistel

Haabersti linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised:

  1. valimisjaoskond nr 1 – Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28; 

  1. valimisjaoskond nr 2 – Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132; 

  1. valimisjaoskond nr 3 – Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50; 

  1. valimisjaoskond nr 4 – Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt 83; 

  1. valimisjaoskond nr 5 – Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31; 

  1. valimisjaoskond nr 6 – Haabersti Linnaosa Valitsuse hoone, Ehitajate tee 109a; 

  1. valimisjaoskond nr 7 – Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Paldiski mnt 102; 

  1. valimisjaoskond nr 8 – Haabersti Maxima XXX, Ehitajate tee 148; 

  1. valimisjaoskond nr 9 – Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Astangu tn 27; 

  1. valimisjaoskond nr 10 – Haabersti Maxima XXX parkla, Ehitajate tee 148. 

 

Tallinna Kesklinna valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 11 – Keskturu parkla, Lastekodu tn 11b; 

  1. valimisjaoskond nr 12 – Jakob Westholmi Gümnaasiumi algklasside maja, Luise tn 38; 

  1. valimisjaoskond nr 13 – Tallinna Ülikool, Narva mnt 25; 

  1. valimisjaoskond nr 14 – Raua Saun, Raua tn 23; 

  1. valimisjaoskond nr 15 – Tallinna Kiisa Lasteaed, Kiisa tn 6; 

  1. valimisjaoskond nr 16 – Kadrioru Saksa Gümnaasium, Gonsiori tn 38; 

  1. valimisjaoskond nr 17 – Solaris Keskus, Estonia pst 9; 

  1. valimisjaoskond nr 18 – Tallinna Linnavalitsuse hoone, Vabaduse väljak 7; 

  1. valimisjaoskond nr 19 – Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi Juhkentali maja, Juhkentali tn 36; 

  1. valimisjaoskond nr 20 – Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia tn 23; 

  1. valimisjaoskond nr 21 – Tallinna Ühisgümnaasium, Pärnu mnt 71; 

  1. valimisjaoskond nr 22 – Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62. 

 

Kristiine linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 24 – Kristiine Keskus, Endla tn 45; 

  1. valimisjaoskond nr 25 – Kristiine Linnaosa Valitsuse hoone, Metalli tn 5; 

  1. valimisjaoskond nr 26 – Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka tn 24; 

  1. valimisjaoskond nr 27 – kauplus Rimi, Sõpruse pst 174; 

  1. valimisjaoskond nr 28 – Tallinna Kristiine Gümnaasium, Nõmme tee 32; 

  1. valimisjaoskond nr 29 – Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu tn 49; 

  1. valimisjaoskond nr 30 – Tallinna Tondi Kool, Tondi tn 40; 

  1. valimisjaoskond nr 31 – FORUS Spordikeskus Tondi, Sõjakooli tn 10. 

 

Lasnamäe linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 32 – Tallinna Teeninduskool, Majaka tn 2; 

  1. valimisjaoskond nr 33 – Lasnamäe Spordikompleks, Pae tn 1; 

  1. valimisjaoskond nr 34 – Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoone, Pallasti tn 54; 

  1. valimisjaoskond nr 35 – Lasnamäe Gümnaasium, Pae tn 59; 

  1. valimisjaoskond nr 36 – Paepargi Maxima XX, Paepargi tn 57; 

  1. valimisjaoskond nr 37 – Smuuli Maxima XX, J. Smuuli tee 9; 

  1. valimisjaoskond nr 38 – Kultuurikeskus Lindakivi, J. Koorti tn 22; 

  1. valimisjaoskond nr 39 – Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase tn 16; 

  1. valimisjaoskond nr 40 – Lasnamäe Vene Gümnaasium, J. Koorti tn 23; 

  1. valimisjaoskond nr 41 – Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, Martsa tn 2; 

  1. valimisjaoskond nr 42 – Lasnamäe Centrum, Mustakivi tee 13; 

  1. valimisjaoskond nr 43 – Tallinna Mahtra Põhikool, Mahtra tn 60; 

  1. valimisjaoskond nr 44 – Tallinna Kuristiku Gümnaasium, K. Kärberi tn 9; 

  1. valimisjaoskond nr 45 – Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Linnamäe tee 10; 

  1. valimisjaoskond nr 46 – Linnamäe Maxima XXX, Linnamäe tee 57; 

  1. valimisjaoskond nr 47 – Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi gümnaasiumihoone, Läänemere tee 31; 

  1. valimisjaoskond nr 48 – Tallinna Läänemere Gümnaasium, Vormsi tn 3; 

  1. valimisjaoskond nr 49 – Ümera Keskus, Laagna tee 80; 

  1. valimisjaoskond nr 50 – Kärberi Keskus, Kärberi tn 20; 

  1. valimisjaoskond nr 51 – Ülemiste Keskus, Suur-Sõjamäe tn 4; 

  1. valimisjaoskond nr 52 – Vikerlase kaubanduskeskus, Vikerlase tn 19; 

  1. valimisjaoskond nr 53 – Tondiraba Spordikeskuse parkla, Varraku tn 14. 

 

Mustamäe linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 54 – Mustamäe Keskus, A. H. Tammsaare tee 104a; 

  1. valimisjaoskond nr 55 – E. Vilde tee 69 koolihoone, E. Vilde tee 69; 

  1. valimisjaoskond nr 56 – Mustamäe Päevakeskus, Ehitajate tee 82; 

  1. valimisjaoskond nr 57 – Magistrali Keskus, Sõpruse pst 201; 

  1. valimisjaoskond nr 58 – Mustamäe Kodukeskus, J. Sütiste tee 30; 

  1. valimisjaoskond nr 59 – Vabaakadeemia Nord, Siili tn 14; 

  1. valimisjaoskond nr 60 – Mustamäe Kultuurikeskuse Kaja parkla, E. Vilde tee 118b; 

  1. valimisjaoskond nr 61 – Kännukuke raamatukogu, E. Vilde tee 72; 

  1. valimisjaoskond nr 62 – Tallinna Tehnikaülikool, Ehitajate tee 5; 

  1. valimisjaoskond nr 63 – Sääse raamatukogu, Sõpruse pst 186; 

  1. valimisjaoskond nr 64 – Mustika Keskus, Karjavälja tn 4. 

 

Nõmme linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 65 – Järve Keskus, Pärnu mnt 238; 

  1. valimisjaoskond nr 66 – Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2; 

  1. valimisjaoskond nr 67 – Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50; 

  1. valimisjaoskond nr 68 – Nõmme Sotsiaalmaja parkla, Pihlaka tn 12; 

  1. valimisjaoskond nr 69 – Tallinna Nõmme Huvikool, Nurme tn 40; 

  1. valimisjaoskond nr 70 – Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Nõmme maja, Raudtee tn 73; 

  1. valimisjaoskond nr 71 – Tallinna Muusikakeskkool, Vabaduse pst 130; 

  1. valimisjaoskond nr 72 – Tallinna Nõmme Huvikooli Vikerkaare maja, Vikerkaare tn 10; 

  1. valimisjaoskond nr 73 – Tallinna Kivimäe Põhikool, Leegi tn 14; 

  1. valimisjaoskond nr 74 – Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a; 

  1. valimisjaoskond nr 75 – Nõmme Spordikeskus, Külmallika tn 15. 
     

Pirita linnaosa valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 76 – Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a; 

  1. valimisjaoskond nr 77 – Tallinna Padriku Lasteaed, Padriku tee 10; 

  1. valimisjaoskond nr 78 – Pirita Linnaosa Valitsuse hoone, Kloostri tee 6; 

  1. valimisjaoskond nr 79 – Kose Vaba Aja Keskus, Rahvakooli tee 3; 

  1. valimisjaoskond nr 80– Merivälja Kool, Heki tee 16; 

  1. valimisjaoskond nr 81 – Pirita Selver, Rummu tee 4; 

  1. valimisjaoskond nr 82 – Tallinna Botaanikaaed, Kloostrimetsa tee 52. 

 

Põhja-Tallinna valimisjaoskondade hääletamisruumide asukohad on järgmised: 

  1. valimisjaoskond nr 83 – Tallinna Kunstigümnaasium, Kopli tn 102a; 

  1. valimisjaoskond nr 84 – Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli tn 98; 

  1. valimisjaoskond nr 85 – Pelguranna Lasteaed, Pelguranna tn 49; 

  1. valimisjaoskond nr 86 – Stroomi Keskus, Tuulemaa tn 20; 

  1. valimisjaoskond nr 87 – Karjamaa Põhikool, Karjamaa tn 1; 

  1. valimisjaoskond nr 88 – Tallinna Salme Kultuurikeskus, Salme tn 12; 

  1. valimisjaoskond nr 89 – Põhja-Tallinna Valitsuse hoone, Niine tn 2; 

  1. valimisjaoskond nr 90 – Ehte Humanitaargümnaasium, Ehte tn 9; 

  1. valimisjaoskond nr 91 – Kool 21. Sajandil, Sõle tn 40; 

  1. valimisjaoskond nr 92 – Ristiku Põhikool, Ristiku tn 69; 

  1. valimisjaoskond nr 93 – Tallinna Euroopa Kool, Tehnika tn 18; 

  1. valimisjaoskond nr 94 – Pelgulinna Gümnaasium, Mulla tn 7; 

  1. valimisjaoskond nr 95 – Tallinna Kopli Huvikooli endine hoone, Lina tn 8; 

  1. valimisjaoskond nr 96 – Põhja-Tallinna Valitsuse hooviala, Kari tn 13. 

Viimati muudetud: 05.10.2021