17.05.2019

Linnamuuseum kutsub muuseumiööst osa saama

Tallinna Linnamuuseumi filiaalid on laupäeval, 18. mail, rahvusvahelisel muuseumipäeval MuuseumiÖÖ programmi raames avatud ka hilisõhtul kella 18–23. Muuseumipäeva puhul on Linnamuuseumi filiaalide külastus kõigile tasuta.

Ühtlasi saab osaleda Tallinna Linnamuuseumi filiaalide ühismängus LINNA MUSTRID!

Mängus osalejail tuleb üles otsida Tallinna vaated, mida näeb Tallinna Linnamuuseumi filiaalides eksponeeritud esemetel ja fotodel. Eksponaatide kohta saad rohkem teada muuseume külastades, linnaruumis aga saab sama objekti üles otsida fotodele lisatud koordinaatide järgi. Seejärel tuleb ise sama nurga alt foto teha ning postitada see Facebooki või Instagrami Linnamuuseumi postituse alla või oma seinale teemaviidetega #linnamustrid ja #muuseumiöö2019.

Vahvaimad fotod pälvivad auhinna - kokku antakse välja kaheksa perepääset kõikide Tallinna Linnamuuseumi filiaalide külastamiseks! Valiku teevad iga filiaali töötajad nende fotode seast, mis on postitatud just 18. mail. Vaata lisaks

Tutvu Muuseumiöö eriprogrammiga Kalamaja muuseumis, Fotomuuseumis, Lastemuuseumis Miiamilla ja Linnamuuseumis.

Muuseumiööl on avatud ka Peeter I muuseumTallinna vene muuseumKiek in de Köki kindlustustemuuseum ja Raidkivimuuseumi osa bastionikäikudest.

Uudise rubriigid: