05.06.2019

Tallinn tänab haridusasutuste juhte ja tunnustab hariduskonkursside võitjaid

Homme, 6. juunil kell 14 toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26) pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänab oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustab linna hariduskonkursside võitjaid.

Vastuvõtule on kutsutud 220 inimest, kellele annavad linna tänu ja tunnustuse edasi linnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.

Tallinna Haridusamet korraldab haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal mitmeid konkursse.

Tänavu tunnustatakse Lillepaviljonis konkursside „Aasta õpilane 2019“, „Tervise tegu 2019“, „Koostööprojekt 2019“ ja „Haridusuuendus 2019“ võitjaid ning antakse välja tiitlid „Aasta hoolekogu 2019“, „Tegus juht 2019“, „Tegus haridusasutus 2019“, „Tunnustav kool“ ja „Tunnustav lasteaed“. Tunnustatakse ka edukamaid koole koolispordis ja aineolümpiaadidel ning aasta parimat olümpiaadide juhendajat.

Kokku tunnustatakse 54 asutust, individuaalse tunnustuse saab üheksa isikut. Konkursside võitjate nimed avalikustatakse homsel vastuvõtul.

Muusikalist külakosti pakub vastuvõtul ansambel „Puuluup“.

Uudise rubriigid: