24.09.2021

Teistmoodi sügis Vindi lasteaias

Täna, 24. septembril toimusid Tallinna Vindi Lasteaias kaks väga olulist sündmust. Vindi tänaval anti ehitajale pidulikult üle lasteaia hoone ja Tuisu tänaval pidasid lapsed sügise-ja soolaleivapidu.

Tallinna Vindi Lasteaia hoone andsid üle Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ja Vindi lasteaia direktor Nonna Meltsas. Hoone üleandmisele olid tulnud ka head naabrid kõrval-lasteaedadest, kes lubasid ehitusel silma peal hoida, et see ikka õigeks ajaks valmis saaks.
Ehitustööde valmimise tähtaeg on september 2022 ja seni asuvad lasteaia osad rühmad erinevates Mustamäe lasteaedades ja kolm rühma asenduspinnal Tuisu tänaval. Uue lasteaia hoone projekteeris OÜ Esplan  ja ehitab Nordlin Ehitus OÜ.

         Vindi.jpg                            20210924_101204.jpg

Samal ajal lustisid lapsed Tuisu tänaval koos muusikaõpetaja Ljubovi ja liikumisõpetaja Ilonaga. Toimusid sügisene spordipäev ja soolaleivapidu. Õuealal võisteldi erinevatel spordialadel ja liikumismängudes. Seejärel toimus maja pidulik avamine. Sügistrallist ei jää ilma keegi. Peod toimuvad ka nendes rühmades, mis töötavad teistes lasteaedades.

Praegu asuvad rühmad asenduspindadel, kuid õpetajad annavad endast parima, et ka ehitusperioodil oleks lastel huvitav ja tore lasteaias käia. Siiski jäävad kõik lapsed, nende vanemad ja lasteaia personal pikisilmi ootama uue hoone valmimist. 

Uudise rubriigid: